IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 376377378379380 519>
Автор
Порака
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:43
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

t mobile gi spustila cenite, i gakite ke gi spustat
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување uste nme gi spustile?...za cenite znam...намигнување
 
изненадувањеизненадувањеизненадување..KOLKU %?ZA CENITE..ZA GAKITE NE ME INTERESIRAголема%20насмевка
"recycle your mind"
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:43
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

da vi kazam so me nervira kaj "novive" smajlinja.....ne mozes normalno da se nasmees, ili se valkas od smea, ili samo ja iskrivuvas ustata.....pa upm...лутина
 
 
koj si ti faktor da kritikuvash
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:43

Не кревај глава од твојот мобилен!
Зборувај и пишувај без прекин…

За сите припејд зборувачи - нова Easy Talk припејд понуда со најниски цени досега од само 7,5 ден./мин., a во Мојот круг неверојатни 1,5 ден. /мин. Со Easy Talk не грижи се за времето и зборувај неограничено дење-ноќе.

Не штеди зборови. Пишувај надолго и нашироко и не пропуштај ништо. Со Easy SMS на Т-Мобиле праќај многу повеќе пораки, до многу повеќе пријатели. Најевтини СМС од само 2,5 ден./порака кон сите мрежи!

Easy Talk тарифа

Цена

Кон Т-Мобиле

7,5

Кон останати мрежи

9,5

Кон Мојот круг

6,5

Кон Мојот круг: ноќна тарифа

1,5

СМС пораки

4,9

 

Easy SMS тарифа

Цена

Кон сите национални мрежи

9,9

Кон Мојот круг

6,9

Цена на СМС порака

2,5

Цена на ММС порака

9

Цените се по минута, во денари, и без вклучен ДДВ.
Тарифирањето е по секунда, по првата минута.
Ноќна тарифа: секој ден од 22 до 06 часот.

Промената на твојот тарифен модел можеш да ја направиш многу едноставно:
Прати СМС на телефонскиот број 070 122 со содржина „TM EASY TALK“ и „TM EASY SMS“.
Најевтини разговори меѓу членовите на семејството.
Пополни барање за промена на тарифниот модел во некоја од продавниците на Т-Мобиле.

Дополнително, можеш да ја активираш услугата „200 минути за 200 денари“ на бесплатниот број 070 140 400 и да уживаш во долгите разговори со најблиските.

Плус, можеш да се приклучиш на Припејд + клубот на 070 14 26 14 и секој месец да добиваш паричен бонус кој може да го користиш за разговори, СМС или попуст за нов мобилен телефон.

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:44
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

da vi kazam so me nervira kaj "novive" smajlinja.....ne mozes normalno da se nasmees, ili se valkas od smea, ili samo ja iskrivuvas ustata.....pa upm...лутина
 
 
koj si ti faktor da kritikuvash
jas sum faktor X...задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:44
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

da vi kazam so me nervira kaj "novive" smajlinja.....ne mozes normalno da se nasmees, ili se valkas od smea, ili samo ja iskrivuvas ustata.....pa upm...лутина
a reklama na colgateголема%20насмевка..ne ja reckas?голема%20насмевка
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:44
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

da vi kazam so me nervira kaj "novive" smajlinja.....ne mozes normalno da se nasmees, ili se valkas od smea, ili samo ja iskrivuvas ustata.....pa upm...лутина
a reklama na colgateголема%20насмевка..ne ja reckas?голема%20насмевка
 
pa poretko...ne sakam da me okrivuvaat deka vlijaam na vid.....трепкање
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:45
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

da vi kazam so me nervira kaj "novive" smajlinja.....ne mozes normalno da se nasmees, ili se valkas od smea, ili samo ja iskrivuvas ustata.....pa upm...лутина
a reklama na colgateголема%20насмевка..ne ja reckas?голема%20насмевка
 
SAMO VO POSEBNI PRILIKI:))))EHHEHHE
"recycle your mind"
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:46
газење%20од%20смеење
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:46

koga ke gi spustat cenite i ovie od cosmofon, togas ke mi dadete tel. broevi i ke prekineme so forumov, ke si zbrime ko lugje,  

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:48
jas imam VIP broj...задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:48
luk i voda Djaki...cenite na TM...neka idat na vtorata varijantaнамигнување
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:49
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
 
 
 
 
sto ke mi e broj od VIP koga samiot sum si VIP...
 
a tebe ti treba
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:49
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
 
 
wow mnogu si se potrosila
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:50
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
smajlite te nerviraat...a ovaзадоволство nekako ti se ujdisuvaголема%20насмевказадоволство
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 376377378379380 519>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.