IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто мажите лажат??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто мажите лажат??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
Li0ness Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Li0ness Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Зошто мажите лажат??
    Испратена: 16.Март.2007 во 22:43

Зошто мажите лажат?? Заради себе или...? И лажат ли воопшто сите, или самWink така изгледа?

Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 22:50
Ne lazat samo mazite..... lazat i mazi i zeni... duru mislam deka kako sto znae zena kvalitetno da izlaze ne znae nieden maz.
Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 22:51
Od kade konstatacija deka samo mazite lazat???
Zena koga ke te izlaze nemozes da se svestis!!WinkBig%20smile

Freya...me pretrkaLOL


Изменето од mamma - 16.Март.2007 во 22:52

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Li0ness Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Li0ness Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 22:54
Od kade konstatacija deka samo mazite lazat???
Zena koga ke te izlaze nemozes da se svestis!!WinkBig%20smile
 
Big%20smile Epten tocno... I ne rekov deka samo mazite lazatTongue. Ama zarem za sebe da zboruvame? Wink I plus..sakam da mislam deka zenite lazat koga epten moraat (hmm, hmmm) a mazite od hobiLOL
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 22:56
Aaaa...ne!
Sekogas po potreba....interes,poradi ljubov,lazat za da zastitat nekogo(ili
sebe)i taka nataka ....ima mnogu pricini,opravdani ili ne!



Изменето од mamma - 16.Март.2007 во 22:58

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:06
Angrymrazam lazgovci!!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:14
Originally posted by brza brza напиша:

Angrymrazam lazgovci!!


Big%20smile ne znam  samo koj gi saka.....jas ne poznavam nikoj sto saka lazgovci.

Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:16
ne znam,...jas gi mrazam!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:19
Originally posted by brza brza напиша:

ne znam,...jas gi mrazam!


LOL ti ke da si gadno izlazan od nekoj... taka mi stoi


Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:20
Nemojte pogresno da me razberete.I jas kako i veruvam site normalni ludje ne gi obozavam,ama prasaa zosto lazat mazite.......pa kako sakav da dadam mislenje komentirav,ne dadov mislenje dali gi opravduvam ili ne i dali gi mrazam ili ne..

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:26
Originally posted by Freya Freya напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

ne znam,...jas gi mrazam!


LOL ti ke da si gadno izlazan od nekoj... taka mi stoi


nema vrska,...ednostavno ne sakam da me lase nekoj ,..za bilo shto,...od toa da se dogovorish neshto ,pa da ne se pridrzuvash ,..pa do ,...a,be za bilo shto!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2007 во 23:32
imav eden drugar,...od kavadarci,...usta ke otvoreshe i zboreshe postojano nekoi  lagi,...i toa celi prikazni,...veke ne se znaeshe dali nekogash ne laze,...e,...toj se vikashe BLAGOJA,...a vo kavadarci niv im tepaat BLASHKo,...ama,bidejki  beshe takov hronichen lazgo,...jas go vikav BLAZGO!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 16:26
Originally posted by Li0ness Li0ness напиша:

Зошто мажите лажат?? Заради себе или...? И лажат ли воопшто сите, или самWink така изгледа?



И жените лажат , не се потребнi и вакави генерализирања!!!!!!!!!

Изменето од SeXY - 17.Март.2007 во 16:26
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2007 во 20:59
Originally posted by T-viki T-viki напиша:

zatoa sto vistinata gi boliTongue
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.