IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали лесно се заљубувате на чат
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали лесно се заљубувате на чат

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 15>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 14:45
eehhh,mammo,...imash dobra memorija,a?Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 14:48
Yess...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 14:51
Originally posted by mamma mamma напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

lesno se fakjat pichki na net........
A kako ti odi na primer vo diskoteka,kafic,na fakultet,vo uciliste,i na drugi normalni mesta sto mozata da se iskoristat za taa namena???



togas moram da ti kazam deka izgleda ne citas mn mn po drugi podforumi,jas od uvek kazav deka JA SE PUSTAM U ZIVO A NE NA NET.........


ps> uciliste,fakultet?????????aj klikni mi go profilot!!!!

Изменето од LouWeed - 21.Март.2007 во 14:51
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 14:54
Ne,Lou jas ne  gi analiziram detalno site od forumov....nemam potreba,nitu citam po profilite.
Samo gi citam komentarite i komentiram na niv.
A inaku za pustanjto "vo zivo"-bravo!!!

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 15:02
Originally posted by mamma mamma напиша:

Ne,Lou jas ne gi analiziram detalno site od forumov....nemam potreba,nitu citam po profilite.Samo gi citam komentarite i komentiram na niv.A inaku za pustanjto "vo zivo"-bravo!!!


ali gledas sea deka komentarot ti bese utka........na eden od mote bezbrojni komentari.hahahaha
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 15:07
A sto...ovde se takmicime koj kolku utki imal vo komentarite???

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 15:14
Originally posted by mamma mamma напиша:

A sto...ovde se takmicime koj kolku utki imal vo komentarite???


ne, ali mozebi ne sakajki ke dobies pogresna slika>>>ali ne ni moras ako mene me prasues.......... ....mozda ja ke ja dobijam......
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 17:08
Ako de,sto e vazno?
Mnogu izbegavme od temata..aj sega kazi kolku fati na chat??

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:19
ова е многу интересно прашање. како може некој да се заљубува на chat не ми е јасно. треба да се има таква намера од старт, значи си бараш некој спроти тебе, како што велеа во песните и оп, тргнува работата.
а ако нон стоп chat-уваш со друга цел, да се слушнеш со пријатели или да добиеш или дадеш помош некому, како ќе се заљубиш?
значи било да си во дискотека или во кафуле, или на работа, или на училиште, за да се заљубиш треба да ти е симнат гардот. т.е. треба да си со таква намера.
не мешајте баби и жаби, не е битно каде, битно е дали лесно се заљубувате? тогаш имате проблем, оти изгледа и лесно се одљубувате.
а за тоа каков бил соговорникот, манијак, дете или лажго, секој оној кој е изградена личност, само такви можат целосно и безусловно да се заљубат, би требало да може да оцени, после неколку реченици напишани на chat.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:50
Originally posted by mamma mamma напиша:

Ako de,sto e vazno?
Mnogu izbegavme od temata..aj sega kazi kolku fati na chat??


jas na chat sum fatil samo dve do seaBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:52
UH,SAMOLOLLOLLOL
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:52
a inace...ne e lesno da se zaljubis na chat...ama mozno e...moze da se kaze deka sum go iskusil toaBig%20smilene ni mislev da se zaljubam u nea...a ni ona u mene...toa tuku taka se sluci....sekoja nokj do pet saat na mikrofon i na kamera...eeeee...toa bea vreminjaLOLLOLLOLa imam i edna drugarka sto e zaljubena u eden...sto go znae samo preku chatBig%20smiletaka da...moze i na vas da vi se sluci istotoBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:54
Originally posted by M@$TER M@$TER напиша:

a inace...ne e lesno da se zaljubis na chat...ama mozno e...moze da se kaze deka sum go iskusil toaBig%20smilene ni mislev da se zaljubam u nea...a ni ona u mene...toa tuku taka se sluci....sekoja nokj do pet saat na mikrofon i na kamera...eeeee...toa bea vreminjaLOLLOLLOLa imam i edna drugarka sto e zaljubena u eden...sto go znae samo preku chatBig%20smiletaka da...moze i na vas da vi se sluci istotoBig%20smile

AAAAA,LJUBI LJUBI A GLAVU NE GUBI...........SVASTA......I DA NE SE OMAZI ILI OZENI?Tongue
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:55
hahaha...ne be pa i tiLOLso me napraiLOLsamo sakav da vi kazam deka e moznoBig%20smileBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,195 секунди.