IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - "ЈАС " во сексот...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЈАС " во сексот...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 00:27
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

ova ne e fer
EPA I TOA NE E FER MENE DA MI SE PRISAKA NESTO A TAA DA NE MI JA ISPOLNI ZELBATA > ETE KAZI TI ISKRENOFER LI E TOA?Wink
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 00:30
Види се работи за врска нормално дека ке ја сакаш партнерката ако си више со неа па и нешто да не мопже да ти се задоволи ке замижиш??
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 00:32
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Види се работи за врска нормално дека ке ја сакаш партнерката ако си више со неа па и нешто да не мопже да ти се задоволи ке замижиш??
Da ama od mnogu mizenje ke si ostanes zamizan i so neispolneti zelbi . Mislam deka stvarno nee Fer . KALIMERO >NEMA PRAVDACry
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 00:34
Добро сега и љубовта подразбира компромис но видиш има и соитуации кога можеш да бидеш обесправен
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 00:35
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Добро сега и љубовта подразбира компромис но видиш има и соитуации кога можеш да бидеш обесправен
Ete vide najdovme nekoj zaednicki jazik HugHeart
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 14:56
Не сум била запостаена до сега Big%20smile Се надевам така ќе продолжи LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 15:06
kakvi li se ovie strashni "ljubovni" dilemi... oralka ili ne, tu bi or not tu bi?
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 15:12
ako ne saka da ti go pusi, ne ja lizi........
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 16:19
Ако ве запостават , се чуствувате ли навредени??
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 16:25
Па нормално....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 16:28
сексот е една од работите кои се прават во пар(уствари со двајца и повеќе) така да,се подразбира дека и двајцата треба да бидат подеднакво ангажирани и активни од предиграта,па се до одењето дома. и двајцата треба максимално да се трудат да задоволат и да бидат задоволени!
за девојките-ако партнерот цело време ви ја спушта главата кон пределот на неговото меѓуножие,предложетему прво тој убаво,кејфлиски да ве задоволи


правете што сакате,само не дозволувајте да се осеќате искористено и без срамење!!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 18:11
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Ако ве запостават , се чуствувате ли навредени??


bas naprotiv inspiriran......
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 22:57
Лелеле као бе?? за одмазда ли или??


Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 14:51
Originally posted by girl_power girl_power напиша:

Pa u slucajov sekogas jas mislam deka


partnerot sekogas go ostavam zapostaven hahahahaLOLLOLLOL

tolku se trudi coekot da me zadovoli (prosto se prepotuva od rabota trud)

so ponekogas samiot ostanuva nezadovolen

 

i najcudno e toa sto ne mu preci....sekogas na kraj ke mi rece

deka najzadovolno se cuvstvuva koga ke me zadovoli mene...Embarrassed



Епа тогаш имаш партнер кој навистина те сака и почитува , но размиси и колку ти си фер??
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.