IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - "ЈАС " во сексот...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЈАС " во сексот...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
Автор
Порака
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:19
Sakas da se guskas znaci,a? Interesno,interesno...
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:25
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Sakas da se guskas znaci,a? Interesno,interesno...

   Da,sakam da me guskaat i da guskam , da baknuvam vo temeto na glavceto na  i se raduvam na rumenirte ubravcunja na zaljubenata devojka ...sakam sekoja devojka da ja napravam srekjna onaka kako sto ona obozava ...ja prifakjam nejzinata igra vo sekoj smisol na zborot Tongue
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:31
mmmmmmmmmmmmmmm vidi,vidi... EPA EVE TI EDNO NEZNO<NEZNO NAJNEZNO GUSKANJE OD MENE eve ti uste edno-(sakam da guskam)
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:10
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

mmmmmmmmmmmmmmm vidi,vidi... EPA EVE TI EDNO NEZNO<NEZNO NAJNEZNO GUSKANJE OD MENE eve ti uste edno-(sakam da guskam)

Ti blagodaram "Najmila" eve i jas sakam da te guskam zatoa sto zasluzuvas  i  si mi nekako  interesna 
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:12
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:19
Originally posted by Najmila Najmila напиша:


Tongue
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:24
a dali sakas masaza kako voved vo predigra?
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:29
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

a dali sakas masaza kako voved vo predigra?

tusiranje (so gel za tusiranje) pa masaza so etericni masla a posle moze edna mozocna masaza po sveceniot akt*Wink
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:33
   masazata na mozokot jas ja vikam SOK TERAPIJA
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:37
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

   masazata na mozokot jas ja vikam SOK TERAPIJA

-Sok?!Juice-votka ili samo sok od kajsija .....
aaaaaaaa......schock therapy,shock to the sistem od Bily IdolSmile

Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 15:48
epten sum kratka so vreme sega inaku sledniot pat...Bidi podgotven za fer-play,moze?
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 16:18
A moze vie dvjaca da najdete soba...ili kola....Big%20smileWink

Изменето од engie - 27.Април.2007 во 16:46
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 16:50
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

epten sum kratka so vreme sega inaku sledniot pat...Bidi podgotven za fer-play,moze?


Mislis forplay LOL


Изменето од sensei - 27.Април.2007 во 16:50
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 18:09
Originally posted by sensei sensei напиша:

Originally posted by Najmila Najmila напиша:

epten sum kratka so vreme sega inaku sledniot pat...Bidi podgotven za fer-play,moze?


Mislis forplay LOL

Sekako "najmila",zadovolstvoto ke bide moe Wink
Make love and respect your profession

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.