IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Mona i brza се педери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Mona i brza се педери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 107>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Mona i brza се педери
    Испратена: 10.Март.2007 во 13:44

Eve ti odlicna tema za diskusija ise nadevam ReBeL ke gi prfrli site nasi off topic postovi vo ovaa tema Big%20smile

i da dodadam i plamenko e peder Big%20smile


Изменето од Biba_G - 31.Август.2009 во 08:11
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:46
I?,.....koga go otkri pederlakot kaj tebe,....jas duri  sega,...otkako mi kaza deka i ti si,....Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:49
jas da ti kazam poslednive 2 meseca pocnav da cuvstvuvam privlecnost kon maskite
 
i eve i na forumot so maskite cesto si se shmekam , toa e edno prekrasno cuvstvo Embarrassed 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:52
sega sakam da odvojam nesto sto mnogu mi se dopadna koga go procitav
 
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

sakam da kazam deka sum peder
     sakam da kazam deka ako se site pederi kako tebe,....retko koj nema da gi saka!LOL
 
Hug
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:55
da,stvarno e taka,...a,be ne veruvav na sebe deka i jas sum bil latenten,...shto bi rekol rebel,...ama,koga te najdov tebe,...odma mi ispliva na povrshina pederlakot,...kako podmornica shto izvira na povrshinata od moreto so seta svoja sila,....mozesh da zamislish,...stvarno e posebno chuvstvo,...Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:56
pederche moe milo,...Heart
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 13:58
taka e zlato, istoto mi se slucuva i na mene
 
ne mozam nokji da spijam koga pomisluvam na tebe, koga se tushiram cesto te zamisluvam pokraj mene , koga disham te posakuvam EmbarrassedEmbarrassed
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:02
lol:)
pa i mene me mesate:)
ni sum peder ni planiram da bidam
:)
davam na sekomu:)
phahah ne me smejte bre
:)
ce se samoubijam:)
aj dundi pa i pederski dundi:)
vafli da jadete:)
mona brza liza:)
 
 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:04
plamenko  , ajde otvori si go srceto i ti i kazi ni iskreno na sto pomisluvas koga ke vides masko? Big%20smile
 
brza ljubavi, mi nedostiga tvojata pregratka Big%20smile
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:05
aahhhh,....shto mi pravish?!Cry,....jas sum nov vo ovaa oblast,...ke treba da me poduchuvash shto da pravam,...ti sepak si zakoraven peder ,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:09
brza duso, nemoj da ocajuvas, pa ne sme samo jas i ti na ovoj forum pederi
 
speed i zbunet se isto taka dobar par Big%20smile , pa eve i plamenko ja bara svojata polovinaSmile 
 
znaci duso moja, ona sto jas go cuvstvuvam kon tebe e realno i koga ja gledam kartata na evropa si vikam...." lele kolku si daleku...daleku od mene ..."
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:09
eve pristignavSmile
speed
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:10
Originally posted by speed speed напиша:

eve pristignavSmile
 
dobredojde vo klubot Heart
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 14:14
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

brza duso, nemoj da ocajuvas, pa ne sme samo jas i ti na ovoj forum pederi
 
speed i zbunet se isto taka dobar par Big%20smile , pa eve i plamenko ja bara svojata polovinaSmile 
 
znaci duso moja, ona sto jas go cuvstvuvam kon tebe e realno i koga ja gledam kartata na evropa si vikam...." lele kolku si daleku...daleku od mene ..."
  lele,...mi se ide da ostavam se,...i  da mi ti dojdam tamu,...da si ,...uzivame vo novoto otkritie,...kolku bilo ubavo pederskoto chuvstvo,...kako porano ne te sretnav,...Smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 107>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.