IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Последен гледан филм
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последен гледан филм

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7172737475 475>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 01:52
Небесно Кралство. Со Орландо Блум.
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 02:46
American Gangster
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
ahinora Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ahinora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 10:06
Fearless с Джет Ли. Изключителен филм.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 22:19
Beowulf.....super e...i toa go gledav vo 3D

Изменето од mamma - 24.Ноември.2007 во 22:20

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 22:24
Sandokan
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 02:20
Чувар.
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2007 во 21:16
STRAV I PARANOJA VO LAS VEGAs- OVA E APSOLUTNO NAJDOBRO OTKACENIOT FILM STO SUM GO GLEDAL.DEP TREBA Da dobie oskar za ovoj film
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
smile* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smile* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2007 во 01:43
pred dozdot

Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2007 во 04:09
...gi imam poveke..i toplo vi gi preporacuvam..ne gubete vreme so se i sesto..poglednete prava umetnost.... my all time favourite movie is LORD OF THE RINGS....but i like also..PULP FICTION,than TRAINSPOTTING...RUN LOLA RUN (german ..great), CITIZEN KANE,also BEFORE THE RAIN (directed by Milcho Manchevski.oscar nominee).. ...etc....not to forget From DUSK TILL DOWN.......JULIETTE LEWIS ROCKS!! also i recomenced SCHINDLER`S LIST...FIGHT CLUB..AMERICAN HISTORY X..A CLOCKWORK ORANGE..REQUIEM FOR A DREAM..ANNIE HALL..THE EXORCIST..ROSEMARY`S BABY..THE BIG LEBOWSKI....etc
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 17:43
Pan's Labyrinth -mnogu neobicen i interesen film /go preporacuvam
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 17:45
Originally posted by master_P;slo master_P;slo напиша:

STRAV I PARANOJA VO LAS VEGAs- OVA E APSOLUTNO NAJDOBRO OTKACENIOT FILM STO SUM GO GLEDAL.DEP TREBA Da dobie oskar za ovoj film


So Djony Deep i Benisio Del Toro смеење definitivno se slozuvam za filmov, eden od filmovite so najmnogu drogaaaaсмешен BRAVOаплауз
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 10:43
mene licno mi se svigaat site filmovi sto se napraveni spored delata na steven king-bidejki covekot ocigledno ima nepresusna imaginacija
isto taka go cenam wes craven-covekot napravi ime
top deset filmovi sto ke mi ostanat vo sekavanje

10. Aeroplane (i dvata dela mislam tipot e stvarno nenormalen-za zal nekoi glumci veke se pocinati)
09.Naked gun (site 3 dela toa e film sto me nasmeal kao ni eden drug )
08.death silence (mislam deka ovoj film i ne zaraboti kojznae kolku no prikaznata stvarno touched me :) )
07.The texas cahinsaw massacre (mislam deka podobro netsto ne izleglo a da e tolku originalno i posebno a zgora na se i vistinito )
06.Saw (treba da si navistina psihopat za da mozes da gi osmislis site ovie gaaaaadni sceni megutoa ubiecot si e vo pravo covekt ima poenta.
05.Departed (mozebi eden od najdobrite filmovi koi sum gi gledala nekogas so takva tematika )
04.Legends of the fall(definitivno najdobrata drama koja postoi mislam i glumcit i prikaznata se se vklopuva sovrseno)
03.troy (iako ne gi obozavam grcite sepak ovie grci vo filmot neaat apsolutno nisto so ovie na denesnicava )
02.1408(go gledav pred nekoe vreme i filmot navistina me potrese mislam deka e poln pogodok )
01. ne mi teknuva navistina koj film bi se dvoel od dsite drugi bidejki mozebi i nemam takov sepak bi navela deka najmnogu obozavam horror prikazni koi imaat tema koja ne e veke videna (nesto kak japonskite horrori ) i nekoja dobra komedija (na pr. so will farrel-covekot e pronajdok na vekot )posledna komedija sto ja gledav e good luck chuck i se iznasmeav
p.s. mal sovet (ako imate pomal brat ili sestra gledate go filmot sami)
tolku od mene sledniot pat poveke :))))) kissic
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 10:46
eh ete mi tekna koj film bi mozel da bide prv fimot koja nacisto me potrese zardi koj ne spiev i zaradi koj ne sakav da slusanam za izlet vo priroda

ladies and gentelmen i now present to you the one and only :
The Blair Witch Project-original edition
tuka uste ke gi navedam i fredy cruger jason od friday the 14-th stigmata i sl ajde pizdrav4e
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 22:05
posledno gledav... Die hard 4. Super e.

Изменето од Monuska - 17.Декември.2007 во 22:05
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7172737475 475>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.