IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Невиност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Невиност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2009 во 00:46
газење%20од%20смеење дипломатски одговор задоволство
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 22:10
pa vaka kako prvo mislam deka e rano za gubenje nevimost na 12 godini pa toa e dete,peto, sesto oddelenie, sekoja devojka , sekoj covek ima svoe pravo koga da ja napravi taa rabota da izgubi nevinost,sega ispadna glupi se tie sto se nevini, a pametni se onie sto se skinati,hahahah, sekoja devojka koga misli deka e sprema da go napravi toa neka go napravi, a ne zaradi reda, ajde skini me drugarka mi e skinata, gluposti na kvadrat, sega citav deka vo moda bile plasticni operacii na himenot, i toa dnevno po kolku operacii se pravelo,mili moi koj koga e spremen togas, i ne plasete se hahaha
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 14:49
Ima li nekoj na kogo ne mu svetnala slika kako partnerot moze uzival poveke prethodno i ima li takov na kogo ne mu pominala misla da go zadavi partnerot zaradi toa ? смеење 
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 19:02
Originally posted by AMIR100 AMIR100 напиша:

 Zasto zenskite ja gubat nevinosta na 16-17 godini
 Zasto ne se cuvaat za vo prvata brakna nok ???
 
 

ami site cupi si go sakat pobrzo klucot od vratata od zabranetata em slatka zona.......
a hormonite vo niv razburkani vo opshti haos shepotat .....
dajjjjjjjjjjjj zemi go klucot ..................молитва

eee sega koga ke se zeme klucot i se otvori vratata ima raskrsnica so tri patishta.....

edniot ide kon zona na zatvor...... zavrshena tuku pocnata mladost кубење%20коса
drugiot kon pravilna idnina ......................љубов
tretiot kon zona sumraka ........zavrsuvajki so telesna prodazba na ulica....болен
koj pat ke odbere cupeto zavisi od mnogu faktori.................губитник



Изменето од bijonse1 - 24.Септември.2009 во 19:05
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 19:04
невиност = диносаурус ......... изумрени видови ........
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2009 во 11:51
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Originally posted by AMIR100 AMIR100 напиша:

 Zasto zenskite ja gubat nevinosta na 16-17 godini
 Zasto ne se cuvaat za vo prvata brakna nok ???
 
 

ami site cupi si go sakat pobrzo klucot od vratata od zabranetata em slatka zona.......
a hormonite vo niv razburkani vo opshti haos shepotat .....
dajjjjjjjjjjjj zemi go klucot ..................молитва

eee sega koga ke se zeme klucot i se otvori vratata ima raskrsnica so tri patishta.....

edniot ide kon zona na zatvor...... zavrshena tuku pocnata mladost кубење%20коса
drugiot kon pravilna idnina ......................љубов
tretiot kon zona sumraka ........zavrsuvajki so telesna prodazba na ulica....болен
koj pat ke odbere cupeto zavisi od mnogu faktori.................губитник

 
 
 
Pozdrav голема%20насмевка
ova bese najdobriot govor na site vreminjaаплаузаплаузаплауз

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
goke-goksi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goke-goksi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2010 во 03:25
Zdravo!!!
Imam eden (za mene)golem problem .Imam decko so koj sto odam podolgo vreme.
Eve nekolku pati probuvame da imame seksualni odnosi, no jas nemozam da izdrzam do kraj,imam golemi bolki pri podlaboka penetracija i vednas se trgam,taka sto nemoze da dojde do kinenje na himenot. Ne znam dali i dr nekoj imal vakov slucaj .Ve molam za pomos..
Pozzz
Кон врв
ZokiSkopje Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2010 во 13:35
Istiot problem so moja bivsa.Nie uspeavme na toj nacin sto taa se obide da ne misli na toa,tuku onaka spontano da dojde do penetracija do kraj.Iako 1-2 sekundi koga se sluci toa bese bukvalno izgubena,posle nemase nikakov problem.Toa mu doaga kako koga vadis zab,stravot e ogromen dodeka gi mestat klestite,ama koga ke go izvadat,nema veke bolka.Jes da sum masko i onaka nonsalantno ti go kazuvam ova,probajte kako nie,pa ke kazes sto kako bilo
I`m the son of rage and love....
Кон врв
Brutal Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Brutal Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2010 во 23:40

Размисли пак дали си доволно зрела за тоа. Губењето невиност не е само кинење химен.
Ако сепак си за, тогаш прво престани да цимолиш, постави се во позиција во која неможеш да мрднеш, а не па да се тргаш и ок*ражи го дечко ти да не те жали па ептен.
... и плус можеш да го загризеш во раме и стискај колку што те боли - колку те боли тебе, толку да го боли и него
само резултатот е важен
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 00:24
Originally posted by goke-goksi goke-goksi напиша:

Zdravo!!!
Imam eden (za mene)golem problem .Imam decko so koj sto odam podolgo vreme.
Eve nekolku pati probuvame da imame seksualni odnosi, no jas nemozam da izdrzam do kraj,imam golemi bolki pri podlaboka penetracija i vednas se trgam,taka sto nemoze da dojde do kinenje na himenot. Ne znam dali i dr nekoj imal vakov slucaj .Ve molam za pomos..
Pozzz
 
Cudno e kako junacite na Forumov vekje ne se javile da "pomognat" no toa e verojatno poradi faktot sto ne si gi napisala godinite a spored napisanovo se plasat od krivicna prijava ....
Malo, kade ti e psihickata spremnost za takov cekor?
Bolkata ke bide golema i nepodnosliva samo ako ne si navistina spremna da gi izbalansiras fizickiot i psihickiot del ...
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 12:52
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Originally posted by goke-goksi goke-goksi напиша:

Zdravo!!! Imam eden (za mene)golem problem .Imam decko so koj sto odam podolgo vreme. Eve nekolku pati probuvame da imame seksualni odnosi, no jas nemozam da izdrzam do kraj,imam golemi bolki pri podlaboka penetracija i vednas se trgam,taka sto nemoze da dojde do kinenje na himenot. Ne znam dali i dr nekoj imal vakov slucaj .Ve molam za pomos.. Pozzz


 
Cudno e kako junacite na Forumov vekje ne se javile da "pomognat" no toa e verojatno poradi faktot sto ne si gi napisala godinite a spored napisanovo se plasat od krivicna prijava ....

Malo, kade ti e psihickata spremnost za takov cekor?

Bolkata ke bide golema i nepodnosliva samo ako ne si navistina spremna da gi izbalansiras fizickiot i psihickiot del ...



....и јас имав проблем со таква..бутај,бутај и кога се откачи....мислев од другата страна и искочи....
совет,застани "уз ќош"....гарант ќе преболиш...после се ќе оди подмачкано...
ако и тоа не бива..тогаш ќе си платиш стручњак сестро,скоро читав мислам овде беше написот и немај гајле..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 12:53
Originally posted by goke-goksi goke-goksi напиша:

Zdravo!!!
Imam eden (za mene)golem problem .Imam decko so koj sto odam podolgo vreme.
Eve nekolku pati probuvame da imame seksualni odnosi, no jas nemozam da izdrzam do kraj,imam golemi bolki pri podlaboka penetracija i vednas se trgam,taka sto nemoze da dojde do kinenje na himenot. Ne znam dali i dr nekoj imal vakov slucaj .Ve molam za pomos..
Pozzz


Зависи од градба, конституција, некои жени полесно некои поболно го проаѓаат првиот пат...
Важно- ќе бидне среќа
Макс опуштена само...ситуацијата е битна- не кога вашите се во другата соба- туку кога ќе сте сами...
Кога ќе посакаш...на ништо веќе да не мислиш. намигнување

Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2010 во 03:06
More sinko pazi se da ne vidat tvoite doma na net klip od taa akcija...Pa za drugo ce bide...намигнување
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 00:47
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

More sinko pazi se da ne vidat tvoite doma na net klip od taa akcija...Pa za drugo ce bide...намигнување
 
 
Ccccc ... ne davaj idei ..... ke bara skriena kamera i posle niso od seksot .... газење%20од%20смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.