IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Дискотека од 1 милион евра во Охрид
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дискотека од 1 милион евра во Охрид

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
Автор
Порака
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:12
Originally posted by natalija natalija напиша:

Добро тогаш за секој случај двата пасоша ќе ги земам ....LOLLOLLOLLOL
За Охрид за диското ќе ми треба оти ќе глумам странќиња...LOLLOLLOLLOL

mislis deka ke mozis da glumis deka si strankina mislis deka nema da poznaat.cisto sumjam deka nema da te poznaat.CryCryCry
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:19
bore dete golomeshe....morat prvo nashive da gi navlecheme na diskotekata a posle drugite....LOLLOLLOL
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:20
abe ova ko biznis so droga mi zvucitLOLLOLLOL
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:22
Па немам ни намера да глумам странкиња кога пред се си го почитувам потеклото..
А како си запнал со странците, како те читаат нашиве луѓе да не ке ја затворите брзо брзо LOLLOLLOL
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:24
Originally posted by Carnation Carnation напиша:

abe ova ko biznis so droga mi zvucitLOLLOLLOL

a od kaj ne znaes deka ne e biznis nemozes da znaes.Smile
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:25
Originally posted by raging bull 1 raging bull 1 напиша:

bore dete golomeshe....morat prvo nashive da gi navlecheme na diskotekata a posle drugite....LOLLOLLOL

nemaj gajle ke vidis deka ke ima i od ohrid narod.ama sepak mislam deka nema da ima seljaci poso sepak ke e malce po kulturno mesto
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:28
Originally posted by natalija natalija напиша:

Па немам ни намера да глумам странкиња кога пред се си го почитувам потеклото..
А како си запнал со странците, како те читаат нашиве луѓе да не ке ја затворите брзо брзо LOLLOLLOL
nema vrska znaes deka nasive ke idaat sepak za site ke e otvoreno nema da e samo za stranci.ili kako sto pravat nekoi clubovi pustaa samo skopjani i posle cela zima ke e tapa ili obratno
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:28
Леле кога ќе дојдам...Немој и двајцата мислев на Карнатион и Наум да сте ме терале да влезам во дисконо, оти пердуви ќе летаат...НЕ ВЛЕГУВАМ.....
Нека го пунат со странци LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:29
Originally posted by natalija natalija напиша:

Леле кога ќе дојдам...Немој и двајцата мислев на Карнатион и Наум да сте ме терале да влезам во дисконо, оти пердуви ќе летаат...НЕ ВЛЕГУВАМ.....
Нека го пунат со странци LOLLOLLOLLOLLOL
pa koj rece deka ke go punat samo so stranci
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:38
Originally posted by natalija natalija напиша:

Леле кога ќе дојдам...Немој и двајцата мислев на Карнатион и Наум да сте ме терале да влезам во дисконо, оти пердуви ќе летаат...НЕ ВЛЕГУВАМ.....
Нека го пунат со странци LOLLOLLOLLOLLOL
abe nate ti si od republic of vevcani,za tebe ne e problem,ama za nas...CryLOL
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:58
Абе карнатион бејб не се секирај ќе ти иштанцаме и тебе пасош по фамилија и ете и ти ќе си странец LOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 14:00
Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Добро тогаш за секој случај двата пасоша ќе ги земам ....LOLLOLLOLLOL
За Охрид за диското ќе ми треба оти ќе глумам странќиња...LOLLOLLOLLOL

mislis deka ke mozis da glumis deka si strankina mislis deka nema da poznaat.cisto sumjam deka nema da te poznaat.CryCryCry


Борче, јас сум родум од друга држава, према тоа, верувај ми нема потреба да глумам и нема шанси да ме познаете, странќиња со Скопски манири LOLLOLLOLLOLLOL
Нели Карнејшн и Наум???
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 14:18
proverenoWinkLOL
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 19:12
ok ako mislis deka e taka -taka neka eSmilesepak sama si kazuvas deka ke dojdes
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.