IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што кога??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што кога??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Прашање: ќе му се скарате
Одговор Гласови Статистика
8 [36,36%]
3 [13,64%]
2 [9,09%]
3 [13,64%]
3 [13,64%]
3 [13,64%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
MisIca. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIca. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 21:01

Ke zbesnam zs se gadi od mene ustvari od sebeAngry

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 21:03
Originally posted by MisIca. MisIca. напиша:

Ke zbesnam zs se gadi od mene ustvari od sebeAngry

 
 
Тоа сакав да го прочитамClapClapWink
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 14:25
taka e, koj e toj nikakvec sto ke se trgne koga ke saka da go bakne partnerkata posle oral,a za da i svrsam na nekoja vo usta ne bi go probal toa
dudenz
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 18:01
Би се навредила мноооогу, и се додека не се одгади не би му го пружала тоа задоволство.... Сепак, имам среќа што дечко ми не се гади Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 19:24
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Би се навредила мноооогу, и се додека не се одгади не би му го пружала тоа задоволство.... Сепак, имам среќа што дечко ми не се гади Big%20smile
 
епа јас и за тоа зборам(пишувам де) Big%20smile навредливо е доста кај се му пружас после бегј бриши се некој да ми каже????DeadDeadDead
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 22:29
Мислам дека оние машки што бараат перверзии од своите девојки, не ги сакаат, зошто тоа е еден вид злоупотреба и иживување.
Едно прашање во контекстов... замислете дека сте во брак, имате деца, и имате орален секс со партнерот, пушење, голтање, итн.... Како би ви изгледало жената после 5 минути да ги бацува децата, па макар измиена?
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 22:35
Originally posted by sensei sensei напиша:

Мислам дека оние машки што бараат перверзии од своите девојки, не ги сакаат, зошто тоа е еден вид злоупотреба и иживување.
Едно прашање во контекстов... замислете дека сте во брак, имате деца, и имате орален секс со партнерот, пушење, голтање, итн.... Како би ви изгледало жената после 5 минути да ги бацува децата, па макар измиена?
 
Глеај има разни ситуации во сексот нели и сите партнери различно се задоволуваат и  нешто им е ок а нешто не нели?? Е сега перверзија е више нешто како pissing sh*tiing... ауу да не енбројувам такви гадости но и до онаа граница во кој и двајцата се задоволни е ок според мене !! И секако нема присилувања!Smile 
А како би изгледало па што знам сеа мора да се има и хигиена па ја мислам ако им престставува тоа задоволство и на двајцата тогаш не е проблемSmile
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2007 во 13:33
 
ej ретко кое машко несака орал ! Некои и заменуваат секс за орал но финтава на темава е што после орал...
 
Дали се сложуваат да ги бакнат девојките или се гадат и не тргаат икако да бегаат со гадост од нешто-од нивнотоAngry
 
па што прават женските во оваа ситуација....


Изменето од fiks - 09.Декември.2009 во 18:25
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2007 во 13:57
Да али сепак мислам доколку му се пружи и тоа задоволство треба малце и наше а не ние ко робинки да се потчинуваме и после да се трга да бега од нас како можеме ние на него он не на нас ???AngryAngryAngry
 
Мислам што не иде не иде еве јас мнооогу би се наљутила нема почит спрема мене...DeadDeadDead
Кон врв
One Million Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2008
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One Million Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 15:40
Ke se nalutam i ke napravam da se pokae so taka izreagiral
CARPE DIEM!!!
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 22:50
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

Да али сепак мислам доколку му се пружи и тоа задоволство треба малце и наше а не ние ко робинки да се потчинуваме и после да се трга да бега од нас како можеме ние на него он не на нас ???AngryAngryAngry
 
Мислам што не иде не иде еве јас мнооогу би се наљутила нема почит спрема мене...DeadDeadDead



taka e Tattoo jas nikogas ne bi se trgnal od devojka sto ja sakam ako mi e draga, a ako e nekoj blic seks togas ne go pravam toa
te podrzuvam mac бакнеж
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 05:32
СКАРАНА СУМ МУ
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:57
ЕЈ ЖЕНСКИ ПОЛЕКА ЕЈ А БЕ ВРАТЕТЕ НА ИНТЕРЕСЕН НАЧИН ХЕХЕХЕ СПЕРМАТА У УСТА И ПРОБАЈТЕ ДА ГО БАКНЕТЕ АКО НЕЌЕ ШЛАП У ЛИЦЕ ХЕХЕХЕХЕ
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2010 во 03:18
Ne ja baknuvam pa posleden pat da mi e...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.