IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс пред огледало...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс пред огледало...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
dama Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 282
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dama Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 12:06
sum probala posto vo spalna imam ogledalo na zidot i super e interesno,a ne ke e loso i na tavan da stavam xexexexeголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 13:18
.....ДА ,СУПЕР Е!!!НАМЕСТО ТАПЕТИ ИЛИ РАЗНИ ДРУГИ ДЕКОРАЦИИ,ЗА СПАЛНАТА СОБА, ИЗБРАВ ПРВОКЛАСНИ ОГЛЕДАЛА КОЈ НЕ ЈА ПРЕКРШУВААТ СЛИКАТА НА ОБЈЕКТИТЕ ВО НЕА,И КОЈ НАЈДОБРО ЈА РЕФЛЕКТИРААТ СВЕТЛИНАТА ДО ЉУБОПИТНИТЕ ОЧИ.....!СИТЕ ЅИДОВИ,ОСВЕН ПОДОТ СЕ ОБЛОЖЕНИ СО ..ОГЛЕДАЛА!!...ЗА ЉУБОПИТНИТЕ .... ОД ЖЕНСКИОТ ПОЛ И УЖИВАТЕЛКИТЕ НА ОВАА "СОБНА УМЕТНОСТ",ОРГАНИЗИРАМ ПОЕДИНАЧНИ ПОСЕТИ  24 ч.СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН,ОСВЕН ЧЕТВРТОК !ЗА ВРЕМЕ НА НОВИТЕ ДРЖАВНИ ПРАЗНИЦИ НЕ Е ДОЗВОЛЕНА ПОСЕТА,А ЗА ВРЕМЕ НА СТАРИТЕ...СЕ РАБОТИ СО СКРАТЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ...00.00-21.00!!!!НА СИТЕ ПОСЕТИТЕЛКИ,ИМ Е ПРУЖЕНО ПОСЕБНО ЗАДОВОЛСТВО И РЕЛАКСАЦИЈА ВО СОБАТА СО ОГЛЕДАЛА!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 14:16

сум пробала пред огледало....бидејќи имам во собата...ама многу по секси е од нога пред салонското огледалоголема%20насмевка

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 09:09
секс на огледало јок , ама така се имам гледано гол сам
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zajkoo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajkoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 01:28
 Ааааааа не пред огледало појќе...си го виде одразот еднаш и сега  се плаши...почна и во сон да рипа  изненадување изненадување изненадување
Биди добар со сите,услужлив за повеќето, близок со неколку, пријател со еден, непријател со ниеден.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:10
Moже. голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:15
da super e so ogledalo na tavan nad krevet i da se gledas dodeka imas seks задоволствонамигнување
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:24
jaka rabota
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:38
што знам, мене ми изгледа здодевно.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:41
da
zatoa so go nema sexot газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:45
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

da super e so ogledalo na tavan nad krevet i da se gledas dodeka imas seks задоволствонамигнување


хм, ... јас го ставам под кревет...

ме деконцентрира ... доволно ми е да сме двајца ...

ама јас сум „заостаната“
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:47
dekadencija
dadaizam
joj

jaka rabota  hahahhahahhahhahaah
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 10:59
Не знам, шубе ми е да се гледам како водам љубов.
Мож да се трауматизирамголема%20насмевка Или па да се испозаљубам сама во себе.
Нешто ми кажува дека нема многу внимание нему да му обрнам.
I'm cheating on you with me, myself and Iплазење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 11:08
....sto znam,ama ubavo e da se vidi koga e svrtena so grb,kako i se kreva zeludnikot,a ocite i se kao napoleoni...голема%20насмевка.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.