IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - http://www.badijala.com
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

http://www.badijala.com

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
suzana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај suzana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: http://www.badijala.com
    Испратена: 16.Јануари.2007 во 16:06
http://www.badijala.com
Badijala.com - форум за download на софтвер, музика, филмови, игри итн. плус дружење! :)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2007 во 13:15
bas deneska barav patriotski narodni pesni i na google mi se pojavi bas ovoj forum

Hmm, pa i ne e nesto posebno, kako i sekoj forum Smile
Кон врв
bran4ez Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bran4ez Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 14:08
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

bas deneska barav patriotski narodni pesni i na google mi se pojavi bas ovoj forum

Hmm, pa i ne e nesto posebno, kako i sekoj forum Smile


Ова е единствениот и најдобриот warez forum во Македонија и како што и самиот кажа си барал македонска народна музика и дало резултати дека тоа го има на www.badijala.com ,значи дека на тој форум има се музика,софтвер,филм... односно директни линкови кој те насочуваат да го имаш тоа што го бараш,покрај тоа имаш и дискусии на најразлични теми.Од ова мое излагање не би рекол дека ова е форум како и сите други.


Изменето од bran4ez - 16.Февруари.2007 во 14:10
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 12:45
zasto forumov ne raboti veke? dali znae nekoj?
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 17:44
ne znam , mene na prv vpecatok  ne mi bese interesen nitu forumot nitu ona sto go ima, nekako prvite 2 minuti mi zdosadi

eve ne deka go falam ovoj forum ili portalot na idividi, ama pred 2 godini koga e ukluciv tuka, odma mi stana interesno i vednas clenovite pokazaa interes kon mene iako ne se znam so nikoj, taka da koga se uklucuvam na drugi forumi nikoj ne e druzeljubiv kon novite clenovi, taka da epten sum razocarana od drugi forumi i samo forumot na idividi go preferiram.
Definitivno zakon, so tolerantni moderatori, so zafrkavanje, site sme kako edno semesjstvo, cat pat i vojna se vodi , ama mnogu e  interesno i posebno sega so chat-ov epten e zaraza, sakam da potenciram deka IDIVIDI ima otvoreno srce kon sekogo, zatoa gi omalovazuvam ostanatite forumi.Ustvari samoto ime IDIVIDI e epten lesno da se zapomni i mnogu e primamliv ovoj forum, znaci vednas stom ke go cues imeto predizvikuva ljubopitnost da go posetis idividi.com.mk

Sakam uste nesto da potenziram, nesto sto go imam zabelezano po drugite forumi, toa e deka moderatorite se biraat na nivo na poznanstva, site moderatori se drugari megju sebe ili bratucedi i nema nikakvi sansi drug da bide moderator, a na idividi forumot, totalno sekoj moze da bide moderator
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 18:57
DOBRA DISKUSIJA MONA ..
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 19:09
Originally posted by marco_antony marco_antony напиша:

DOBRA DISKUSIJA MONA ..


pa morav da si kazam sto mi lezi na srce, oti non stop reklamiraat drugi forumi, a jas da se uklucam na nekoj forum i da pisam za idividi kako reklama , odma ke me baniraat  i odma ke ja izbrisat temata

a ovde na ovoj forum se e dozvoleno , sam navredlivite postovi se brishat ostanatoto sekoj si pisuva za sto go interesira i sekoj si reklamira sto si saka.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 23:48
uste nesto da kazam

ne sakam pogresno da me svatite site, Ne velam deka drugite forumi se zanikade , problemot e u clenovite i nacinot na koi tie ke te prifatat ili mozebi nikogas nema da te prifatat.
A tokmu na ovoj forum clenovite se sekogas spremni za druzenje ( a normalno i za karanje Big%20smile), no sto e najbitno, lesno se priviknuvas i se zarazuvas od forumot na idividi.com.mkWink
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 00:32
Мона најубаво опиша LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 17:55
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Мона најубаво опиша LOL


fala za poddrshkata mila Big%20smileBig%20smileWink
Кон врв
Anon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 18:28
10k постови?

гет а лајф
Кон врв
bacman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2012 во 19:40
Mindy pa ti si obicna plateni*ka... Za sebe si si napisala deka si: Искрена, поискрена здравје !
Odma te secam i kazuvam deka e laga... da beshe iskrena nemase sama za sebe da pisuvas taka, ali aj da receme deka si IQ slaba pa gresam ama togas kako vtoro ke kazese kolku e jak badijala(dot)com forumot... tamu ima se i se pisuva strogo na makedonski font a ne kako tuka! PRODAD*NI D*SHI!
Vtoro ti si nesto ili so nekoj od forumov vo vrska ako ne fizicka materijalna sigurno, stom mozes da kazes deka badijala necini!!! Dali si svesna sto ima tamu ! pa ovde ni 10% nema toa e ocigledno i PC Amater(bebe) ke vidi! A cim ti taka odma iskomentira deka ne e ok, podobar bil idividi, odma se znae cie maslo si ti!

Изменето од bacman - 17.Јуни.2012 во 19:49
Кон врв
bacman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2012 во 19:47
jas nisto ne sum so badijala.com samo kazuvam moja misla koja odgovorno tvrdam deka e tocna... tie sto bile tamu i tuka znaat! Nema sto jas da kazuvam... za dobroto ne se zbori! A ti zboris za idividi znachi...... se znae!

Изменето од bacman - 17.Јуни.2012 во 19:52
Кон врв
bacman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2012 во 19:50
badijala the best bez somnez "odi i vidi"!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.