IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Смртоносна магија со помош на жива
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Смртоносна магија со помош на жива

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака Обратен редослед
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 23:52
Ima takvi so i crvjaci od ushi vadatизненадување...

Bog da cuva i da braniизненадување

do koga ke se rasparavate so takvi glupostiизненадување......

abre makedonceизненадување
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 23:40
Originally posted by jahra jahra напиша:

Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Ставаат жива во сокчето.
Пројдоа тие финти со дрога во сокот...
Сеа е фенси живата. -.-

Pred nekoja godina vo moda bese ARIEL ili BONUX,rastvoren vo casa voda...



ova beshe dobroдагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 02:16
Nego ne spomna nikoj kako se manifestira 'ziva'  magijata...ocigledno nikoj ne umrel od taa magija, ce da ja najdea patolozite pri obdukcija...збунетост
 
I uste nesto ...procitav deka mozelo da vi ja ubacat zivata vo teloto od daleku...збунетост...E toj sto moze da go napravi toa , najverojatno treba da go patentira izumot za transport na metali na golemi rastojanija bez koristenje na pomosni sredstva....abe milioni ce napravi...лакомост
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 01:28
vo princip ne veruvam........no ima nekoj raboti koi ne mozat da se objasnat.............nedostasuva edna niska vo sindzirot...............
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 17:46
има еден многу познат факт, тој е: there is no such thing as magic, all the "magic" is ilusion па така и со ова.
живата е отровна и тоа многу, па KIDS DON'T PLAY WITH MERCURY(жива)
голема%20насмевкаголема%20насмевка
голема%20насмевка
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 17:30
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Ставаат жива во сокчето.
Пројдоа тие финти со дрога во сокот...
Сеа е фенси живата. -.-

Pred nekoja godina vo moda bese ARIEL ili BONUX,rastvoren vo casa voda...
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 17:27
Epa,koga bea vo moda zivinite termometri,eden ist takov i se skrsil na baba mi,i za da ne padne zivata na tepison ili kade i da bilo brzo-brzo ja stavila vo solja za kafe....toa i se naslo priraka...i jas taka,dete ko dete(sta zna sta su 300 kila druze sudija)zeden,od igrata so drugarcinjata,tocno taa dotocna solja mi se najde prva na raka(iako bese postavena na najgornata polica),staviv sok,koga ja nakrenav da pijam kako v pustina da sum bil 3 i pol dena...pa koga spiska baba mi...eheeeeejjjj
I taka sto vi velam,opulete si gi ocite,a ova so magiite(VooDoo)...neznam dali da veruvam ili ne...
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 12:02
Ставаат жива во сокчето.
Пројдоа тие финти со дрога во сокот...
Сеа е фенси живата. -.-

Изменето од Tiggy Vicious - 09.Август.2010 во 12:03
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2010 во 23:58
kako,...ziti,..si ja goltnal voopshto,...ne mi e jasno ?   
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2010 во 22:37
jas imam goltnato ziva.
Doktorot rece deka duri da izlezam od doma taa veke izlegla od organizmot...
Mozebi lazel doktorot
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 23:50
a, shto ke ti e magija pa,...so neshto shto ,..samoto po sebe e ,..smrtonosno !изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 15:01
Добро бе, што ќе ти е магија за да умреш од жива!?
Ај голтни некоја голтка HCN или NaCN и бум: имаш смртоносна магија. -.-`

п.с: ме мрзеше имињата да им ги пишувам. (идиот)
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
monika29 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај monika29 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 13:11
postoi ziva,ama nemoze da ja drzi vo raka i da proba da ja stavi na nasiot vrat i da kaze deka eve izvadil....sekoj sto go videl so sopstveni oci znae deka ova postoi.....i da im e sram na lugeto sto ja stavaa vo covek.toa se ubici..
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 14:07
bogami...i treba da se "pushti" dovolen procent ziva vo ...vodovodov ..i ...ajde ..jovo ..na novo .намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.