IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Што му фали на вашиот град?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што му фали на вашиот град?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака Обратен редослед
Malacia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Malacia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:22
јас мислам дека можам да се навикнам на се да нема во мојот град... ама пак да ми се врати Visage назад... Smile ... едно нешто шо вистински ми недостига е то место каде што 6 години поминував по една третина во денот... Cry...во Битола едноставно недостига Underground место... не зборам за монополски места шо се замислуваат дека се underground стварно зборам за место како visage... баш би сакала да има некој да ме разбери...  мене повеќе не ми се ни излегува навечер...то е ... ама се сменувааат генерациите... изгледа не ни има повеќе такви луѓе шо сакаат такви места... посебно во град од стотина илјади жители... јеби га
Qui e nuce nucleum esse vult frangit nucem!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 22:34
Чистота, јас мислам на Скопје многу му фали чистота по улиците, а и малку покултурни луѓе Wink (не дека сите нечинат, ама има некои)
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 22:16
eve vaka-sekogas si se falime kolku ni e najubav gradot vo koj ziveeme, se trudime da go pretstavime vo najdobro svetlo.....(sto e i normalno Smile)
ama aj malce od drugata strana-sto mu fali na vasiot grad, sto nema-a smetate deka treba da ima?
 
kuliraj
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.