IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Солзи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Солзи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 23:59
CryJas denes si placev-pa sea mi e polesno na dushataSmile
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 20:29
Koga ke se isplaces ti e polesno, no mnogu retko placam zatoa sto smetam deka se place samo za golemi problemi i ne sakam da si gi trosam solzite sekoj den.
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 18:41
Одамна не ми дошле на гости солзиве...LOL Ама подобро е вака, ич нека не доаѓаат LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 19:57
Ретко плачам... тоа е штетно за здравјето (мислам на неплачењто)...

Ми се случило да плачам двапати во животов од голема среќа... Неверојатно чувство...

Плачам кога се чувствувам напуштено... (додуша ова ретко се случува)...

Мислам дека заплакав кога сфатив дека немам веќе 24 години .... Малце тешко ми беше, ама, тоа е тоа....





Изменето од Julija - 29.Јануари.2007 во 19:57
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 02:44
UBAVO E KOGA COVEK MOZE I IMA KADE NA RAAT DA SE ISPLACE:::NE OTI KE POMOGNE TUKU KE SI OLESNI NA DUSATA
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 13:53

ne vredi plakati kaze pesma stara i ne vredi ljubiti sa previse zara , solzite koristat za cistenje na okoto od prasina , isto i pri zevanje se javuvaat

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2007 во 23:46
Некогаш колку и да сакаш да заплачеш, неможеш... Ouch
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 00:28



SO SILA ZOLZITE NEDOAGATT
Кон врв
lipstick Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lipstick Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 03:18
zdravo,
anybody there?
Smile
zasto se potrebni solzi?

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 10:18
Originally posted by ivin ivin напиша:



SO SILA ZOLZITE NEDOAGATT


Хм...не вели двапати..Има вешти плачки кои знаат да ги стркалаат колку да се сожалиш врз нив..WinkWink
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 13:36
Originally posted by laze laze напиша:

Sto mislite koga doagaat solzite?


jas sum takov tip na covek so za mala sitnica moze da mi se nasolzat ocite

najcesto placam koga mi e tesko na dushata, koga me faka nostalgija za doma , a najmnogu placam koga mislam na sestra mi.
Dobro sega, normalno placam i koga imam problemi so decko mi ( u smisol koga ne mi veruva za nesto, pa ne mozam da mu dokazam), srce me boli i si placam.

Inaku se deshava koga placam i od radost, primer da slushnam nekoja dobra vest ili nekoj ili nesto da me iznenadi i odma ocite mi se polnat so solzi.
Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 13:56

nemoj da places

iako solzite se olicetvorenie na taga ili sreka
 
gledaj poveke nasmevki da davas
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 14:05
Originally posted by bajaderam bajaderam напиша:

nemoj da places

iako solzite se olicetvorenie na taga ili sreka
 
gledaj poveke nasmevki da davas



fala za sovetot, ama solzite prirodno si dovaagjaat, i da sakam da gi sopram nema da mozam 
Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 14:07
tocno taka
obicno se izraz na karakterot ako si cvrst ke znaes da se strpis ako si mek  ke pocnes da places
ama sepak gledaj da se smeskas sto e mozno poveke  
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.