IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Штип како град
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Штип како град

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2007 во 09:28
sve e ufilmano , nego stip komentar nesto , za poseta da , za zivot nikako , mada picinja imam postovano od tamuголема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2007 во 19:44
nema nikoj od stip.........hahahahha ne koristat tie forumi itn Тие се Живим ко цар што ти е тебе...ке ти пишат тие.....хехехех.....не се замараат тие со ИТ
Кон врв
the eye Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај the eye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 23:49

.



Изменето од the eye - 13.Јануари.2008 во 13:09
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 20:21
Originally posted by kojotovik kojotovik напиша:

nema nikoj od stip.........hahahahha ne koristat tie forumi itn Тие се Живим ко цар што ти е тебе...ке ти пишат тие.....хехехех.....не се замараат тие со ИТ



de de poleka so se zaleta ti taka...ja sum od stip i nemoj da gi frlas site u ist kos molim te...ali iskreno golem del se zivim ko car(so 20den i lizam edno kafe cel den ali bitno u carsija da sum).pocarski demek ne biv...selskiot fraerl'k e u podemголема%20насмевка
respect my authoritaaa
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 22:38
abe ima giodvreme navreme i na chatot na idividi,, bas deneska  zapoznav nekoja si viki, medicina ucila голема%20насмевка

inace i ja sam  od stip kojotovik , taka da , ne se sekiraj , ima ne i istocna makedonija tuka na forumot намигнување
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 00:54
abe ok toa ama ajde de kako so znam t.e. znam od stip decista i devojki koj ama za net ne gi interesira nisto btw pogolem del od stipjanite ne se zanimavaat so vakvi raboti, a toa zavim ko car ne e bas kako so navede gore so 20 denara.....moze ti si isklucok ama slusam mnogu falenja na decista i deka gradot ima mnogu pari...bogat narod ste vamu tamu nema ko vas ili moze toa e zaradi so se krevaat otpojke ne znam...
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 18:47
ne ti go objasnuvam toa"zivim ko car" u zagradata...u zagradata e realnosta a moze tebe da ti kazuva koj so saka...koj bogat grad od kade pari?mozno li e site da se deca na gazdi?od kade do kade...
respect my authoritaaa
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 19:01
abe sea vie toa sredete si go so vasite vo stip so se krevaat otpojke, a i otopojke se praat pametni taka de ne sum jas za toa kriv jebiga
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 19:26
e dobro de ne ti vikam ja niso...nejkam ni da sreduvam nisto so nikogo...koj kako misle deka mu e najubavo neka tera rabota...
respect my authoritaaa
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 19:36
mnogu jasno
ama sepak takvite go gnasat gradot ehehehe do negde :)
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 22:48
IMA NAJDOBRI PASTRMAJLII...
Кон врв
beticka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beticka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 23:10
stip e gradot na mojata mladost i mojata izgubena ljubov. gradot na eden prekrasen del od mojot zivot i takov ke go pametam zasekogas ....i ova tamu zivee mojata najdobra drugarka! a i ova stip ima veter 360 dena vo godinata!
betty
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 23:45
loool interesno toa so veterot moza da se leta zmaj tamu sekoj den
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 14:24
Štip (Macedonian: Штип) is the largest city in the eastern part of the Republic of Macedonia.


                   

                                      From Wikipedia, the free encyclopedia





p.s. Добро е, значи не сме биле провинцијалци голема%20насмевка е дури сега се гордеам трепкање

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.