IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како заведувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како заведувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 27>
Автор
Порака
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 15:33
Насмевка обавезно Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 19:24
Mora nasmevka posto bez nasmevka nisto ne bivaBig%20smile
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:27
ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile

Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:34
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile


Тоа е одлична техника на заведување... Така прават жените што не се многу свесни за својата убавина, но се свесни за својата интелигенција...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:37
Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile


Тоа е одлична техника на заведување... Така прават жените што не се многу свесни за својата убавина, но се свесни за својата интелигенција...



Julija, ti blagodaram za ubavite zborovi Tongue
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:41
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:


Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile


Тоа е одлична техника на заведување... Така прават жените што не се многу свесни за својата убавина, но се свесни за својата интелигенција...
Julija, ti blagodaram za ubavite zborovi Tongue


Мила, па тоа е само вистината
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 12:03

Јас немам посебна тактика на заведување, само сум таа што сум.

Секогаш пали!Wink
Veni Vidi Vici
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 12:08
Јас сум си свесна и за убавината бе Јули,  па секогаш оставам на иницијатива од другарта страна поинтересно ми е.. Зашто ако се стилам не нешто стилено е LOLLOLLOL
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 12:12


pred da se ozenam so gledanje na kafe...

sega si sum primeren...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 12:57
Originally posted by natalija natalija напиша:

Јас сум си свесна и за убавината бе Јули,  па секогаш оставам на иницијатива од другарта страна поинтересно ми е.. Зашто ако се стилам не нешто стилено е LOLLOLLOL
а што значи "стилам"? Wink
Кон врв
vinona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 95
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vinona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 19:41
So pogled
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 19:53
Zaveduvam na moj poseben i edinstven nacin...dosta efektiven..sekogas so rezultat
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 20:33
so duhovitost, vedrina i nasmevkiWink
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 21:07
Мило ми е што форумџиките имаат формиран став и техника во заведувањето Smile
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.