IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како заведувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како заведувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 27>
Автор
Порака Обратен редослед
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:37
Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile


Тоа е одлична техника на заведување... Така прават жените што не се многу свесни за својата убавина, но се свесни за својата интелигенција...



Julija, ti blagodaram za ubavite zborovi Tongue
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:34
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile


Тоа е одлична техника на заведување... Така прават жените што не се многу свесни за својата убавина, но се свесни за својата интелигенција...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:27
ja da si kazam iskreno Embarrassed voopsto ne se trudam da zavedam nekoj, ako nekoj mi padne u oci se trudam da se zblizam so nego i da se zafrkavam cela nok, pa ako go fatam vo nepodgotvena pozicija moze i baknez da padne i toa Big%20smile

Ne, najozbilno, nemam nekoja tehnika za zaveduvanje oti cekam prvo da vidam kako ke reagira drugata polovina koga e vo moe drustvo , pa posle ke se pustam u akcija Big%20smile
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 19:24
Mora nasmevka posto bez nasmevka nisto ne bivaBig%20smile
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 15:33
Насмевка обавезно Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 13:49
....ja bi dodala i nasmevkaWink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 13:41
Поглед јака штикала и интересен муабет!!!!!!!!!!!!Tongue
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 11:18
Sekoj se zaveduva poinaku, iako postojat nekoi labavi generalizacii.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 05:46
LOL зависи малолетните поинаку се заведуват ... полнолетните поинаку LOL
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 01:21
само со очи. кога преку цела соба ќе ја погледнете со очите и при тоа подолго од 3-4 секунди ќе ја гледате само неа, тогаш знае дека нешто ги привлекува вашите очи. потоа муабетот сам се лизга, како ладна вода од кладенче, во некој летен жежок ден.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 12:35

nesto sto obozavam najmnogu e da si go smekam (tip na zaveduvanje, I guess!?Stern%20Smile) deckoto vo nezgodni za nego situacii koga treba da e seriozen Big%20smile ... namignuvanje, pustanje mrsni pogledi i tome slicne stvari Evil%20Smile

Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 09:34
ја само онака заводливо ке погледнам малку ке се насмевнам и тоа ти е тоаSmileBig%20smileWink
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 09:12
nindza ova ti se brat nekoi pravila ili sto ...?
vo red e sekoj covek da se misli , samo nindza,  ti mnogu mu ja mislis . E toa e loso , igracot ne razmisluva mnogu , edino od muabetite od 8 tocki ti vredi br.8  samodoverbata , koj pokraj odlicen par cevli i skap parfem na baza na vanila i musk se edni od pravilata  na igracot , za restoto koristi fantazija i surovi slucki od zivotot


Изменето од natalija - 26.Декември.2006 во 12:25
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 22:51
Абе сеа на повеке начини се заведува маш зависи кој како.Некој со својо шарм некој со секси пози ....
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.