IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Честитки за Нова Година
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Честитки за Нова Година

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2007 во 20:14
правам честитки за Нова Година ама мене не ми праќаат многу,многу
Кон врв
Padisah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 393
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Padisah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 01:19
Sultan Ulü-l Ebsar
T.Han B.Osman bin lahavle
Daimi Muzaffer
Dünya Fatihi Haşmetli ve Ulu Sultan
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14582
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 01:21
da da, redovno prakam cestitki 

bas pred nekoj den si razmenivme adresi so edna  clenka od forumot,,,pa i  isprativ i nejze среќа


Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 20:10
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

da da, redovno prakam cestitki bas pred nekoj den si razmenivme adresi so edna clenka od forumot,,,pa i isprativ i nejze среќа


Како не, јас уште не сум добил од тебе, а веќе три ти испратив...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 12:40
...jas imam cela papka so cestitki koi izraboteni licno od vrednite racinja, koi kupeni. Sekoja Nova godina gi prelistuvam i slatko se smeam.
Nemam obicaj da prakjam na drugi lica, ako ne se brojat tie shto so ucenicite gi izrabotuvame. голема%20насмевка

Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 15:38
odamna veke ne...mrrza golema...so napravi...
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14582
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 17:43
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

da da, redovno prakam cestitki bas pred nekoj den si razmenivme adresi so edna clenka od forumot,,,pa i isprativ i nejze среќа


Како не, јас уште не сум добил од тебе, а веќе три ти испратив...
Prijatele,  so tebe licno ke se vidam posle  praznicite среќа

vcera mi go prenesoa pozdravot


fala sto ne si me zaboravil  среќа  a i cestitka ke dobies posebno od mene големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 17:58
честитка за нова година немам испратено од основно училиште,иначе тогаш на учениците им ги стававме честитките во училишната ташна.

еднаш на едно девојче кое учеше со мене(симпатија ми беше) и пратив честитка со една тетка разголена и ми закачи шамар

и од тогаш најверојатно ме зафати некоја фобија и еве немам пратено никому до ден денешен честитка новогодишна.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 18:24
uffffff.....jas poslednata sto ja dobiv ja pametam uste...vo vtoro mislam bese....ama ne ja razbrav porakata?!
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 21:36
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:


Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

da da, redovno prakam cestitki bas pred nekoj den si razmenivme adresi so edna clenka od forumot,,,pa i isprativ i nejze среќа


Како не, јас уште не сум добил од тебе, а веќе три ти испратив...
Prijatele, so tebe licno ke se vidam posle praznicite среќаvcera mi go prenesoa pozdravotfala sto ne si me zaboravil среќа a i cestitka ke dobies posebno od mene големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеVo red e Mona, isto kako da sum ja dobil...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 21:41
Obavezno prakam,posebno zatoa sto imam i rodnini vo stranstvo taka da toa obavezno mi e kao tradicija sekoja godina,a i ubavo e cuvstvoto koga ke dobijam i jas cestitka da znam deka nekoj misli i na mene
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 22:14
SREKNA NOVA GODINA ...

MNOGU ZDRAVJE,
MNOGU LJUBOV,
MNOGU USPESI,
MNOGU FORUMI ...
DA GO PREPOLNIME IDIVIDI SO CLENOVI I PISUVANJA ...
MODERATORITE DA IMAAT MNOGU RABOTA ...
ADMINISTRATORITE DA SE FATAT ZA GLAVA ...

I NA KRAJ ...
SEPAK DA GO SPASIME SVETOT ...
KAKO STO PRAVI MR. BEEN !!!

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Stojadin Lord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2008
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stojadin Lord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2008 во 22:45


Svima zelim puno zdravlja
i nevjeste lepe kao ona moja
svk nek nadze ljubav svoju
svakome po zeljenom kroju..

srechna nek vam bude
i vesela
da tolate svi mlogo vise
nek nam zemlja radza vise zita
da nam Bog da mlogo vise kise
u mojoj kozi najbolje disem....
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2010 во 13:29
Срекна Нова 2010!!!

Уффф, промени и се броjот...напокон.

Живот и Здраве, Срекjа и Лjубов!!!
На сите----големо%20гушкање и бакнеж
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.