IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Честитки за Нова Година
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Честитки за Нова Година

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
Автор
Порака
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Честитки за Нова Година
    Испратена: 12.Декември.2006 во 11:10
Празници се ближат, раскалашена, опуштена и сите-се-сакаме атмосфера

подарувате ли честитки? ј

темава ја отворив за да ве потсетам да купувате честитки рачно изработени од наши креативци, од уницеф или евентуално сами да направите ако ве бива Wink

ас сакам да подарувам и тоа не електронски него хард копи да се LOL....и слободно им викам фрлајте ги после некое време, ионака фаќаат прашина а јас догодина пак нова ќе ви пратам
Изменето од mamma - 29.Март.2008 во 23:02
Motivation is game in my hands
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2006 во 11:30
www.deviantart.com
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2006 во 12:03
Prakam redovno sekoja godina cestitki, no i dobivam koi ne gi frlam gi socuvuvam a imam stari cestitki uste koga sum bila vo osnovno ucilishte.

Veke pocnav so prakanje, zosto vo Makedonija ke stignat mislam tocno navreme:))

Za mene elektonskata posta ne moze da dopre do ona vistinskoto bi rekla, koe e napisano od mene racno i posveteno tocno so ljubov na licnosta koja mu ja prakam..

Od forumot minatata godina Alekta bese taa koja dobi Novogodishna cestitkla od mene:)
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2006 во 23:38
Originally posted by maja maja напиша:

Prakam redovno sekoja godina cestitki, no i dobivam koi ne gi frlam gi socuvuvam a imam stari cestitki uste koga sum bila vo osnovno ucilishte.

Veke pocnav so prakanje, zosto vo Makedonija ke stignat mislam tocno navreme:))

Za mene elektonskata posta ne moze da dopre do ona vistinskoto bi rekla, koe e napisano od mene racno i posveteno tocno so ljubov na licnosta koja mu ja prakam..

Od forumot minatata godina Alekta bese taa koja dobi Novogodishna cestitkla od mene:)


Tongue da da i jas uste ja vcuvam....mnogu e ubava cestitkata, sharena, so pokloni na nea....:)i mi bese mnogu milo koga ja dobivHug

inaku jas obozavam da prakjam cestitki...porano sama g pravev Tongue i kupuvav on stop poso mi e zadovolstvo, ama sega nemam bas mnogu vreme pa taka da se prepustam na kupuvanjeto...:)
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
mara Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 16:31
I jas prakam redonvno, i veke dobiv eden kup.
 
 
NA SITE VO FORUMOV VI GI CESTITAM BOZIKNITE PRAZNICI I SREKNA NOVA GODINA!!!
Da saks znaci da zivees megu iljadnici luge, a da mislis samo na eden!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 18:58
Леле, добро што ја видов темава, заборавив тотално дека треба да купам. А и незнам како ќе идам да купам кога сум болна.... Ај ќе се снајдам. Иначе секоја година давам и тоа на сите (за да не се наљути некој) али оваа година нема да биде така. Ќе им дадам само на тие што мене ќе ми  дадат....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 23:30
Da, kupuvam cestitki, sega kupiv na Unicef, a so toa davam malo zapakuvano poklonce, kolku da se obelezi..Tongue
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2007 во 18:43
nova godina pomina odamna use malku ke dojde novata
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 10:12
fakajte se za rabota голема%20насмевка
kuliraj
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 12:58
so olku ucenje nemav vreme da napravam , ama sigurno nekako ke stignam, ako ne po posta ke im gi dadam licno
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 00:36
MISLAM DEKA NEMA PODOBAR NACIN DA SE CESTITAAT NOVOGODISNITE I BOZIKNITE PRAZNICI OD POZDRAV PREKU CESTITKA.
SITE DRUGI FORMI - SMS, MAIL....I SL. SE SAMO IMPROVIZACIJA.
NEKOI TRADICIONALNI MANIRI TREBA DA SE ZADRZAT...
A I SKORO SO SEKOJA KUPENA CESTITKA POMAGATE NEKOE OSTAVENO DETE DA DOBIE NASMEVKA NA LICETO.
people are strange
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 00:55
preska kupiv nekolku obozavam da prakam cestitki, no i da dobivam
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2007 во 11:04
Мразам да праќам, а уште повеќе мразам да добивам.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2007 во 19:18
Sekoja godina sama gi izrabotuvam i gi prakam na najbliskite.
Vo ovoj period godinava mi se sluchuvaat prekrasni raboti koi
pravat da sum malku pozafatena,pa najbliskite ke ostanat bez
unikatnite moi delaголема%20насмевка,no sreka ima internet....bez razlika shto
nekoj pogore napisha deka e improvizacija,vazno e da se setish
na lichnosta,ne e vazno na kakov nachin chestitash  

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.