IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Деца
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Деца

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 263>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Деца
    Испратена: 07.Декември.2006 во 14:25
slikava me inspirira da ja otvoram temava

sakam da ve prasam dali ste ljubitel na mali decinja ili ne mozete da gi podnesuvate pa edvaj cekate da porasnat ?
Kolku deca vie imate ili kolku deca sakate da imate?
Dali bi posvoile dete ako imate moznost ?
Dali bi posvoile dete od sozaluvanje ili bidejki vie sakate ?

Ve molam ne ja brishete temata bidejki navistina sakam da gi cujam vasite razmisluvanja .

p.s. Moze i nekoja slika da stavite od vaseto dete
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 14:40
ме замисли сеа дали ставам сликичка од ....Tongue
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:11
 
Еве ги  моите ангелчињаTongue
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:15
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:33
Сонциња мои мили мили HugHug
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:46
Clap za vasata hrabrost babyy i Delfin

imate prekrasni decinja Tongue a eve i Nate ne mozese da gi zadrzi emociite Hug HugHug
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:49
Еве ги пак со буба мараTongue
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:52
Едните си ги гушкам само тоа малото на Делфинче никако да го докачам, мада на камера си го гледам понекогаш и гушкам HugHug
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:55
TongueHug
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 15:56
Златни тие мили HeartHeart ме стопивте сега EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 17:17
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

slikava me inspirira da ja otvoram temava

sakam da ve prasam dali ste ljubitel na mali decinja ili ne mozete da gi podnesuvate pa edvaj cekate da porasnat ?
Kolku deca vie imate ili kolku deca sakate da imate?
Dali bi posvoile dete ako imate moznost ?
Dali bi posvoile dete od sozaluvanje ili bidejki vie sakate ?

Ve molam ne ja brishete temata bidejki navistina sakam da gi cujam vasite razmisluvanja .

p.s. Moze i nekoja slika da stavite od vaseto dete


Многу сакам бебеца Tongue..... Многу ми се мили (иако некогаш нервираат кога плачат). Јас сакам да имам повеќе од 2 деца (а може и 2 али никако 1). За другото понатаму ќе размислувам... Има време LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 18:31
Иако не се мои морав да ги ставам

Изменето од BiG_kIsS - 07.Декември.2006 во 18:34
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 19:28
И овие не се мои ама супер сеLOL

Изменето од babyy - 07.Декември.2006 во 19:31
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 19:58


A vidi go ovoa bebeto, pajce edno, ko ke go grabnam modrica ke mu napravam na obrazot LOL
Lele , cesto koga vidam mali decinja mnogu se vozbuduvam i vo toj moment si vikam ' tu jaz'k so nemam jas dete da si igram so nego i da se grizam za nego Cry  Ama ko se setam deka sum mlada uste , rano mi e za deca uste pogolema kriza me fane Cry


Изменето од Mona Liza - 07.Декември.2006 во 19:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 263>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,547 секунди.