IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Кога би имале само уште еден ден...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога би имале само уште еден ден...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 37>
Автор
Порака
#Emili# Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај #Emili# Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 23:48
Bi...napravila se sto sum sakala da napravam...
Bungee jumping, se..... Ako veke umiram...
Ke storam se...I onaka veke nisto ne mi e interesno vo zivotot...se se povtoruva...
Yesterday is history...tomorow is mystery...Today's day is a present.That's why it's called that way...
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 19:30
Originally posted by #Emili# #Emili# напиша:

...I onaka veke nisto ne mi e interesno vo zivotot...se se povtoruva...
Интересно кажано...само не знам колку е вистинито голема%20насмевка
Кон врв
#Emili# Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај #Emili# Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 23:26
Ne se povtoruva vo bukvalen smisol...so razlicni licnosti, ama ista rabota...ili vo razlicni okolnosti...se mi e...isto...zdodevno...
Yesterday is history...tomorow is mystery...Today's day is a present.That's why it's called that way...
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2007 во 21:23
Би го поминал како и останатите.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 00:22
Originally posted by GoXI GoXI напиша:

Imam edna crna lista na lugje koi mi imat napraveno nesto loso pa bi kupil pistol na crno i bi gi resil prvo niv, taka ke znam deka ke umram zadovolen.
 
 
??????????лутинаизнервираност
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 01:17


ke mu se izvinam na site ...

i posle ke si uzivam ....

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
kivela Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kivela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 12:25
KOGA BI IMALA SAMO USTE EDEN TOJ BI GO PODARILA NA ONIE STO GI SAKAM,BI GO POMINALA SO SITE LUGE KOI MI ZNACAT I BI IM KAZALA KOLKU MNOGU GI SAKAM.ZA EDEN DEN NE MOZE DA SE NAPRAVAT MNOGU NESTA NO ZATOA MOZE TOJ DEN DA SE POSVETI NA LJUBOVTA KOJA AKO E ISKRENA I NESEBICNA TOGAS E I VECNA.

Изменето од kivela - 16.Октомври.2007 во 12:25
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 20:21
ocigledno deka nikoj ne znae koga ima samo uste 1 den...тага
dali onie sto vekje go pominale pragot pocuvstvuvale deka kje go pominat...?

navistina treba da se zamislime sto pravime vo sekoj 1 den od zivotot


and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 09:36
кога би почувствувала дека ми останал само уште 1 ден од мојот живот....тој ден би се посветила на семејството и на блиските пријатели...цел ден да им пружам љубов и пријателство , со малку тага во очите.....но не би им кажала дека тоа е мојот последен ден, за да не ги расплачам,,,,туку напротив ке се трудам да ги смеам цел ден , за да ја видам насмевкатана нивните лица последниот ден од мојот живот тага
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 10:31


navistina treba da se zamislime sto pravime vo sekoj 1 den od zivotot


[/QUOTE]zoshto da go chekame posledniot den za da go napravime ona shto treba da se trudime da go pravime sekoj den, nikogah ne znaesh koj den e posleden,zatoa da zhiveeme kako sekoj da e posleden
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 11:27
jas veke pocnav da se plasam od smrtta, bidejki i kaj mene se poklopuva isto ko so Tose,,,srce mi treperi

od denes pocnuvam i da gi brojam denovite , izgleda uste 5 god i jas ke umramтагатагатага
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 11:40
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

jas veke pocnav da se plasam od smrtta, bidejki i kaj mene se poklopuva isto ko so Tose,,,srce mi treperi

od denes pocnuvam i da gi brojam denovite , izgleda uste 5 god i jas ke umramтагатагатага
mona ova ne e temata tresi gluposti od kaj pa takvi misli sega i toa od tebe brishi toa tagataсреќаголема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 11:47
bluebell, ne tresam gluposti, iskreno si kazuvamтагатагатага

jas ko se zaebavam se znae na kraj stavam smeskovci i se smeam ko luda,,,ama ova e stvarno seriozno i plus tuka vremeto kako sto e mracno i so dozd nadvor....cela sum potresena тагатагатага


faktot deka sum daleku od semejstvoro,od prijatelite  ,,, +  nemam decko,,,,zatoa i se potresuvam  srce mi treperi тагатагатага

a inaku , si pisav jas objasnuvanje vo taa temata Spomenik od Tose, tamu pisav se sto se poklopuva so mene тагатагатага
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2007 во 11:52
ajde da te oraspolozhime pa tuka se prijatelite od forumot neli?
always look on the bright side of the life!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,938 секунди.