IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - CAKRA
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

CAKRA

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Dali ste ja posetile?
Одговор Гласови Статистика
4 [40,00%]
2 [20,00%]
1 [10,00%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [10,00%]
2 [20,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: CAKRA
    Испратена: 30.Ноември.2006 во 22:25
me interesiraat vasi komentari...
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2006 во 22:37
sum bila u cakra i bas mi e opusteno.....ama ne mozam da kisnam tamu posto na drugarkive ne im se ide bas nataka
kuliraj
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 10:38
mislam deka cakra e mesto vo koe ima celosno opustanje,ubav ambient,dobro muzice i zgodni tipcinjaEmbarrasseddefinitivno,sofisticirano mesto so stil
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 10:47
za pola saat ke idam nataka!Tongue
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 01:45
Clapdobro e dobro e bojanco si go raboti mestoto kako sto treba:)
ClapBig%20smile
koj e za tabla neka kaze:)
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.