IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Автомобил - Карактер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Автомобил - Карактер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 15:49

a plin?Big%20smile

Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 15:51
Обавезателно !!!!
И тоа после расплињачата имам т-колено за убацување цевка за Нитро ама немам купено боца !

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2006 во 00:22
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

veruvale ili ne,..vo skopje se trkala edno zolto PLINSKO?! ferari,...........i kakov karakter ima "mangupot",.................ushte i od napred stavil registracija koja ne mozesh dobro da ja vidish ni od eden metar,....

Odamna e zoltoto ferrari vo Skopje, cesto se dvizi po bulevarot Jane Sandanski...velish na PLIN Me interesira mangupot sto karakter ima, iako go znam samo po viduvanje koga se vrtkav vo Biser
    ne znam od koga e tuka,ama jas go vidov vo gjorche  pred eden servis so otvoren bagaznik,....a,vo bagazniokot, ne nova tuku od onie stari portokalovi boci....ochigledno deka i toj  beshe nekoj poloven,mozebi i kombiniran od povekeLOLLOL..... i chachkaa neshto,.........a,mozebi imal i kuka,LOL...mangup eden,...koj samo go pushta na ulica so toa minijaturno brojche,.........

Изменето од brza - 23.Декември.2006 во 00:32
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
The Duke Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The Duke Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 18:27
најмногу ми одговараат малите автомобили со луди машини...VW Polo GTi,Opel Corsa OPC,Ford StreetKa,Renault Clio Sport,Seat Ibiza FRLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
I do not see why man should not be just as cruel as nature...
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2015 во 20:42
jas sum citala deka luge sto vozat dzip se stabilni licnosti

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2015 во 22:00
Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

jas sum citala deka luge sto vozat dzip se stabilni licnosti

ја имам прочитано дека надокнадуваат за нешто голема насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2015 во 22:09
Ako po avtomobilot se odreduva karakterot , togas sto karakter ke imam jas koga sekoja vtora nedela menuvam avtomobilтагаизненадување
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2015 во 22:14
lele izgleda nestabilen
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2015 во 22:20
Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

lele izgleda nestabilen

Seuste ne sum nacekal nekoj avtomobil sto celosno ke gi zadovoli moite baranjaнамигнување
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.