IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Call of duty 2 Pomos
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Call of duty 2 Pomos

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
pufka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pufka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Call of duty 2 Pomos
    Испратена: 25.Ноември.2006 во 01:46
Bi ve zamolil ako nekoj znae kade tocno da najdam cheats ili codovi za call of duty 2 v1.3 za multiplayer vo mreza.Barav i naogjav dosta ama ne se aktiviraat za vo mreza.Odnapred blagodaram.CryCryCryCry
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 02:13
е пријател за во мрежа нема читови доколку направиш сите активни играчи ке бидат известениLOLLOLLOLLOLтоа е кој го бива го биваWink
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 02:21
ima i toa dosta ali ako imas  bunkbuster  tesko da rabotat.
ali ne bi ti preporacal oti taka nikogas nema da ja naucis igrata Confused
dudenz
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 13:26
Ако вметнеш кодови во Мултиплеер мод, веднаш ќе се појават кај останатите играчи во облик на месиџ рејдио!!! Така да не ти се исплати да се караш и да се расправаш со другите за обични кодови!!! Поарно навежбај, па кини глави, отколку да мамиш!!! Инаку читови и кодови, можеш да на јдеш на www.callofdutyhq.com

Wink
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 19:49
Fer igra e sekogas najdobro, najdobrite nikogas ne mamat.
Кон врв
tate Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tate Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 21:50
da ne otvoram druga tema tuka da postavam prasanje da mi pomogne nekoj,simnav stazi od internet za COD 2 i ne gi otcituva i slusnav deka imalo nekoj program za brisenje nepotrebni fajlovi od folderot vo igrata ''main valjda''ama ne mozam nikako da uspeam so toj program(COD2 pure se vika)dali nekoj znae kako treba da se napravi da mi pomogne ke mu bidam mnogu blagodaren
aids
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 15:14
Вака сеа!!! Ќе одиш на www.callofduty.com, или на Google ќе побараш Call of duty multiplayer updates и ќе ти отвори web страни, со сите информации за отстранување и вметнување на мапите!!! Јас сеа ќе побарам, и ќе ти пренесам!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 15:25
Пробај тука!!!


http://www.callofduty.com/patch/

http://www.callofduty.com/patch_cod2/


Изменето од NRGMKD - 22.Декември.2006 во 15:27
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
D_NazGUL Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D_NazGUL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 12:09
За да го исчистиш главниот фолдер на играта од секакви додатни глупости симни го програмчево.
Во суштина се што е со буквите zz пред името на фајлот е екстра додадено фо фолдерот, но ако немаш многу искуство со овие ствари тогаш подобро со програмата бриши.The Nazgul were they.
Darkness went with them, and they cried with the voices of death.
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2007 во 20:07
http://mos.my-place.us/mos/index.php eve eden forum za gejmeri od MK osobeno za COD i CS pa povelete posetetego
dudenz
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.