IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што да си купиме од SEXY SHOP
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што да си купиме од SEXY SHOP

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
Автор
Порака
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 16:04
i jas imam probano od tartufo efikasen mi izgleda LOLLOL
dudenz
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 16:06
pa moze poloviot organ da ti pukne naj jak e eve imate opomena od mene ako kozata ne vi e jaka ili imate problem so srce ova tartufot zaboravete go :)
ima slucaai im puknal penisot od predoziranje od pre golem sto stanal:)
 
a dana zborevme za vikendickata lesnici nesto
taman imas kuce mozes da si go naucis ce mu dades ednas poslem sam ide zavist mu pravat mu go kreva:)
i plus najaduva:)
 
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 16:06

A  ima li nekoja od devjkite probano spanska???

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 16:08
pa i da probale spored moe iskustvo ne se secava nisto od orginal spanska samo oset deka se seksala mnogu predhodniot den
idi vo turska 10 20 evra ti se cela tabla
u apteka gi ima:)
 
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 17:28
Не сум пробала, сега за сега не ми требаат Big%20smile.... Можеби ќе пробам некогаш....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 17:39
Ne ne, tablite se za kravi kako sto jas znam, za zeni ima tecnost - kapki
Кон врв
goran123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goran123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 15:08
Koga sme veke kaj Valijant, eve vi nesto novo i mnogu poprofesionalno od Valijant... Sexy Shop Love Store... prvo napravete sporedba so sajtovite... razlikata e ocigledna... druga rabota e sto Love Store se prvite vo Makedonija sto imaat germanska licenca i za razlika od Valijant nemaat gnasni kabini, t.n. drkalni, nemaat kino kajsto se sobiraat pederi i higienata im e na prvo mesto. Imav moznost da gi posetam pred nekoj den i imaat raboti sto Valijant i voopsto gi nemale do sega.
 
 
samo videte ja razlikata vo sajtovite i ke vi stane jasno... Clap
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 15:47
А каде се наоѓа?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 16:33
LOLLOLLOLLOLвибратор секакоLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
goran123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goran123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 19:24
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

А каде се наоѓа?
 
Ако мислиш на локацијата, пишува на сајтот, во горниот десен ќош. ТЦ Беверли, на прв спрат Wink
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 02:34

Eve aj po reakcija na drugite ke smenam neka bide Sexy Shop, nit imam nesto so valijant nit reklamiram, tuku ednostavno Sexy Shopovite ne se veke tabu tema kako porano pa bas bi sakal da znam sto bi si kupile od tamu, a eve vi gi linkovite i na dvata:

 

www.valijant.com.mk i www.LoveStore.com.mk

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 14:07
Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:

CCCC, a jas si mislev site srekno vljubeni tuka, baska i deckovcite ve zadovoluvaat a vie vibratori LOLLOLLOLWinkWinkWink



LOL LOL LOL
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 14:45
Gresam li , a mona ?LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 14:46
ne gresis, eve bas i jas denes gi gledav ponudite pa se razmisluvav da si kupam li vibrator i onaka od damna nikoj me nema zadovoleno LOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,047 секунди.