IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - SUPERHIX
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

SUPERHIX

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 21:07
zasto?
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 01:14
стварно се добри, ама не знам на кого му се јавува за да добие свирки?


Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 21:24

Fala ti najmnogu...Da ne imas od boris???...

Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2006 во 19:20
  
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 01:19
Originally posted by marinka marinka напиша:

Fala ti najmnogu...Da ne imas od boris???...



а кој од нив е Борис?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 08:27
ne ne ne ...ne mislam deka se dobri...slushani se zs od toj pravec se edinstveni ovde,barem promovirani.....Zemjak zaboraj da i gi  kazesh arhangel i area...a ne nekoj pederi i shminkeri....Dosta vreme bev vo toj "biznis" i stvarno ushte od ko izlegoa ne me bendisaa......Abe ajde onaj na kavalon demek furat ska a rashtastyleLOLLOLLOL    smeshki LOLLOLLOL
Prati go tekston od pesnite ili delovite-se se plagijat ,a tekston nemat vrska..... 
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 10:28
a kade go gleas ti kvalitetot u arhangel?sakas da mi kazes deka tekstovite imaat nekakva smisla?za nivniot kvalitet i kreativnost,nema zbor,bidejki i mnogu postrucni lica od tebe gi ocenuvaat kako edni od najdobrite grupi vo mACIDonija koi ikad postoeleClap 
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 10:31
Eve go BorisClap
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 09:56
LOLLOLLOL
sakash da kazish deka ovie trubadurive se podobri od R.Vrtev ???
a okolu tekstojte ic da ne se sekorash mozda ko ke porasnish ke gi svatish...a mozda i ne...ke ti ostanit percepcijata na sekojdnevni ,lesni,bezsodrzinski tekstoj sho od turbo-folkot gi delit zelbata i furanjeto na nositelite.....
A struchni vikash lica vo makedonija okolu muzika ...molim te nabroj nekoj...
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 15:17
nemam namera na tebe da ti gi praam soodvetnite muabeti poso si mnogu "STRUCEN" i ocigledno dobrite stvari gi dozivuvas "SEKOJDNEVNO"...mozebi koa ke ti tekne na tvojata "MLADOST" ke ti tekne i na dobra muzika a mozebi sekogas ke ostanes taka povrsno oduseven od Vrtev. 
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 15:44
hehehehehehe,te molam razmisli dobor pred da pisis neso,nemoj da vregjas so e i so ne e za vregjanjeWinkako arhangel ne se dobri togas super hiks se fikcija,izmislena rabota,ali kako so ednas mi kaza,se e to rabota na vkusLOL
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:03
nedelno popladne vo dnevnata soba
lacio liverpul vardar i roma...
gooool za sekogo od nas
goool i toa ni e spas...

u pravo si marinka...kaj moze pogorenavedenata "TESKA" filozofija so nesto kako:


KRST


                Kobno vreme
                Gospodi
                pak sme site
                raspnati na krst
                levo ludost
                desno zlo
                nad toa laga
                pod seto bol

Zbori{ za Pravda                                                                                                 bez ~uvstvo na sram
zemam doza
ne sakam da znam
dol~evita
o je
ovde i sega
o ne!

Izmij ja krvta
so sopstvena  krv
Vo ~ie ime?
Ne znam
vo ~ie ime

Voskresni, qubov, voskresni
pak sme site raspnati na krst
vo tvoe ime

mislev na zakon
nad site zakoni
go ponesov krstot
vo ime na laga
na krstot }e umram  povtorno

Kobno vreme
Gospodi
pak sme site
raspnati na krst
levo srce
desno um
nad toa nikoj
pod seto jas



respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 18:33
abe cekaj....bez navreda ama so koj mozok mozes da kazes deka superhiks se podobri od arhangel?
covece aman utre na bracedami od vtoro odd. kje i recam da napise nekolku stroficki i ti nema da mozes da prepoznaes dali se od ena ili od superhiks

ne velam deka se losi, naprotiv....ama daj aj molim te SPOREDUVAS KVALITET?
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
majakovski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majakovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 19:11
Originally posted by marinka marinka напиша:

nemam namera na tebe da ti gi praam soodvetnite muabeti poso si mnogu "STRUCEN" i ocigledno dobrite stvari gi dozivuvas "SEKOJDNEVNO"...mozebi koa ke ti tekne na tvojata "MLADOST" ke ti tekne i na dobra muzika a mozebi sekogas ke ostanes taka povrsno oduseven od Vrtev. 
Ti devojce ne razbiras nisto, ednostavno nekoi luge neznaat da izvrsuvaat slozeni procesi kako mislenje. Risto Vrtev e najgolem rok poet vo makedonija a superhiks zaludni trubaci. pozdrav
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.