IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Колку пати на ден помислувате на љубов?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку пати на ден помислувате на љубов?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 19:32

kazini de ne krij:)

Кон врв
POP-ot Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај POP-ot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 19:36
ne treba niednas da pomislite.amin!
gospode,prosti im na gresnite dusi!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 20:12

Originally posted by POP-ot POP-ot напиша:

ne treba niednas da pomislite.amin!
Pope ti greshen si pred sam sebe, ne valkaj ja ljubovta, zsoto bez nea ni svetot ne bi postoel, ni tvojata dusha pope koja e stvorena od ljubovta na tvoite roditeli, popeeee komu POPUVASH sebe ili na nam site ovde
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
POP-ot Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај POP-ot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 20:18
ah,kerko,.....sum zgresil,mislev na sexot.Neka mi bide prosteno za ova!
gospode,prosti im na gresnite dusi!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 22:17
Ti kakov pop si pa popovite treba da propagiraat ljubov megju lugjeto, a ne licemerie   
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 02:25
милиони пати...нон-стоп си мислам на едно најмило суштество, поради кое срцево впетици ми лупа...го сакааааамEmbarrassedBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 03:18
I jas da si kazam,... edno katajlon pati Tongue
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
dzivdzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 669
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzivdzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 14:45
Мислам постојано на љубов со надеж дека и на љубовта ќе и текне на мене...
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...
Кон врв
dzivdzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 669
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzivdzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 14:50
Originally posted by ivin ivin напиша:

DODEKA CEKAS DA I TEKNE MNOGU VODI KE PROTECAT....TUKU TI JAVI I SE I POTSETIJA..... [IMG]smileys/smiley10.gif" align="middle" />



Dobra ideja, ke porabotam i na toa...
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 14:56


Изменето од ivin - 17.Декември.2006 во 14:50
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 14:58
Usput, prasajte ja ljubovta dali misli da svrati i do kaj mene..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
dzivdzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 669
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzivdzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 14:59
Originally posted by Dana Dana напиша:

Usput, prasajte ja ljubovta dali misli da svrati i do kaj mene..



И да сака и да нејќе ние ќе ја испратиме... Секој заслужува љубов, па зошто да бидеме скржави...
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 15:00
Pa jas ne sum skrzava, toa e Tongue LOL
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 18:48
cel den mislam na ljubov Embarrassed
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,701 секунди.