IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Хрватска - Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хрватска - Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Прашање: Како ќе испадне дуелот меѓу овие две селекции??
Одговор Гласови Статистика
7 [21,88%]
7 [21,88%]
17 [53,13%]
1 [3,13%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 16:52
EEE, ДА СЕ ИНСПИРИРАНИ УШТЕ КАКО ОНОЈ ПАТ СО АНДОРА МОЖЕ И ДА ПОБЕДИМЕголема%20насмевка
ЈАС СЕПАК СЕ НАДЕВАМголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 17:01
I jasголема%20насмевка
So seto srce ke navivamљубов
MOJA MAKEDONIJAAAAAAAAAAбакнеж
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 22:06
bravo loptice...
POBEDIVME...
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 23:59
Браво за МАКЕДОНИЈА!!!!!!!!!!
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:24
Ale ale ale , sega neka igrat Hrvatite evropsko vo Kutina lol
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:28
More kolku merak mi se napravi - BRAVO ZA MAKEDONIJA - UUU HRVATSKA GO PAPASE MAKSIMALNO 2:0 ZA MAKEDONIJA -големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Изменето од Boogie - 18.Ноември.2007 во 00:29
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:49
Честитки за победата

МАКЕДОНИЈА , олеееееее танцување
Кон врв
Јабанџиче Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јабанџиче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:49

Браво за Македонија!

Ке ни служи како императив во наредните дуели и циклуси
One life,one love!
M A C E D O N I A
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 01:20
Јас бев на Јужна прекрасна атмосвера, до мене имаше неколку македонци со хрватско потекло најверојатно беа со дресови хрватски и навиваа за хрватска, имаше голем екцес ги исоптепаа па дојдоа редарите со полиција и на крај и желките дојдоа, тој екцес не го покажаа а се случи неколку минути пред полицијата да интервенира на север. Како и да е го папа хрвативе до даскаголема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 01:24
Originally posted by bojan81 bojan81 напиша:

Јас бев на Јужна прекрасна атмосвера, до мене имаше неколку македонци со хрватско потекло најверојатно беа со дресови хрватски и навиваа за хрватска, имаше голем екцес ги исоптепаа па дојдоа редарите со полиција и на крај и желките дојдоа, тој екцес не го покажаа а се случи неколку минути пред полицијата да интервенира на север. Како и да е го папа хрвативе до даскаголема%20насмевка






imalo takvi i ke ima samo vecerva si zaminaa tazni...
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 02:08
Mi e milo sto gi pobedivme.
Celo vreme glumat aristokratiплазење
Ustase.
Vriskav niz kukata.....na vtoriot gol se rasplakav...
Nie zeni koga navivame, navivame lezerno, sexi i pomalo kako kokoskiголема%20насмевка
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
Јабанџиче Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јабанџиче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 02:12
уште ги немам видено голојтетага
One life,one love!
M A C E D O N I A
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 03:30
Не ми се верува дека победивме голема%20насмевка Цело време бев убеден дека ја наместиле нерешено, и кога им збрцавме 2 ќе се мрднев голема%20насмевка
Браво за фудбалерите!
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 03:33
Браво за Хари (успеа да ја намести во II полувреме).
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.