IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Snowboarding
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Snowboarding

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Snowboarding
    Испратена: 14.Ноември.2006 во 12:08

Одамна требаше да ја отвориме темава !! Ајде има ли уште некој тука освен мене да е љубител на ова чудо од задоволство.......Ке купиме ли годинава нова опрема? Некој продава половно ?Купува? Нови модели на даски ?...Smile



Изменето од Delfin - 14.Ноември.2006 во 12:08
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 14:35

ej...daskas??? Wink jas si kupiv daska ova godina ...

Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 21:56

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 20:37
Еј сакам да учам..... Многу ми се свиѓа спортов и планирав да почнам зимово. Ама ми треба совет. Дали се исплати да изнајмам даска и кондури и тренер (можеби) за една недела, или е подобро да купам? И дали знае некој колку пари е да се изнајми се тоа у Маврово?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 14:19
Originally posted by bone bone напиша:

 
еј ти си ова?Tongue
 
дај кажи повеке ,кога купи? цена ? фирма ?
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 14:24
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Еј сакам да учам..... Многу ми се свиѓа спортов и планирав да почнам зимово. Ама ми треба совет. Дали се исплати да изнајмам даска и кондури и тренер (можеби) за една недела, или е подобро да купам? И дали знае некој колку пари е да се изнајми се тоа у Маврово?
 
цените на изнајмување не ги знам Smile , јас би ти рекол прво да пробаш па ако ти се допадне да си купиш . Јас до душа терав обратно и не се каам . Желбата ми беше премногу силна  купив опрема и САМ се учев ...до душа имам осет бидејки активно спортувам...Ама од оваа дистанца ...сега би одел да сум на почеток со учител ...многу го скратуваш времето на учење ...деновите горе едноставно летаат ...ке имаш повеке време за уживање Tongue
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 15:19
Не ми треба да пробам... Сакам многу.... Досадни ми станаа скиите више... А сама нема сигурно да се учам... Сепак фала на информација...Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 15:35
Ете ...па ...очекувам од првите искуства некој пишан збор овде Tongue
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 11:26
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

 
еј ти си ова?Tongue
 
дај кажи повеке ,кога купи? цена ? фирма ?
јас сум ама ова даска е на едно другарче...инаку си купив SOLO не е баш некоја фирма ама јака слика има ајке ставам слика утре другиден да ја видиш инаку ја зедов половна возена е само 5-6пати даската со се везој и цизми лани ја купи чупето 22 000 а мене ми ја даде за 16 000Tongue...
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 12:02
ete sreklija Tongue
bravo Thumbs%20Up..ajde so zdravje da si ja vozis !!!Tongue
turi slika ako ne zaboravis Smile
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 12:21
...фала Wink поуба да си купиш LOL ај утре другиден Smile поздрав а ти кај одиш на скиање????
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 12:24
благодарам Smile ,ако се сторам со нова ке пуштам фотка
најчесто на Шапка Tongue сум
имам стална база таму кај мои луге ,највеке ради тоа
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 12:30
фино фино.... мене пелистер тука блиску ми е LOL  а можи крушево да се појди на 2-3 дена
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 12:40
би сакал да дојдам на пелистер
се надевам зимава ке има снег Big%20smile и прилика да дојдам Smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.