IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Хорор филмови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хорор филмови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 77>
Автор
Порака
Skipper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skipper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Хорор филмови
    Испратена: 12.Ноември.2006 во 21:53

ja na pr gledam strikno horor film4inja taka da eve neso intresni naslovi

 

Hils have eyes,House of dead 1-2,Grudge1-2,Ring1-2,Venom,American Hunting,13Gousts,Texsas chain masacar1-2 i red drugi

 

Ako ima nekoj drug horor man daj neka predlozi nekoe dobro horor film4e ke bidam mnogu blagodaren

Skipper kick your ass
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2006 во 22:01
Saw 1,2 i najdobriot 3 Smile

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 14:39
Idle Hands
Закон филм
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
liv tyler Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај liv tyler Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 02:59
   
 
 
   Hils have eyes Thumbs%20Up the best!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 11:54
Сеа ми текна уште еден
Resident Evil
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 23:06
Абе добро, има страшни сцени Big%20smile, нема везе
The exorsizm(мислам дека вака се пишуваше) of Emily Rose
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 16:12
the omen (interesen a voedno i glup)
Don't wory be happy :)
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2006 во 09:26
најглупавиот - ВОСОЧНА КУЌА Dead
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2006 во 17:47
Зашто глуп? Не сум го гледала ама изгледа добар
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Skipper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skipper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 18:11
doabr e bre Voso4na kukja :) bashka delot kaj sho gine Paris Hilton proglasen e za najslikovita smrt iskrajno so e fintata so taa Nagradva svarno neznam.
Skipper kick your ass
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 00:36
Не ми се верува дека го немам пишано Куќата На Проколнатиот Отров.... Го даваа за Нова Година пред 2 години мислам.... Супер е
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
mili4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mili4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 15:19
definitivno nema bolje od SAW 1 2i3
Кон врв
mili4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mili4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 15:21
u pravo si toa ti e najdobriot film sto sum go gleala
Кон врв
Skipper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skipper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 17:57

Da ne go ima vo kino Saw 3ka ? Ili ushe e rano (ili pak ja kasanm so infromacii)

Skipper kick your ass
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 77>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.