IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Купи - Продај
  Активни теми Активни теми RSS - ВАЖНО - ЧИТАЈ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаВАЖНО - ЧИТАЈ

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Директен линк до овој коментар Тема: ВАЖНО - ЧИТАЈ
    Испратена: 30.Октомври.2006 во 13:35
До сите кои поставија тема во подфорумот "купи-продај"

Za da se zadrzi preglednosta i korektnost na komunikacijata molime:

- Откако ќе завршат со купопродажбата пожелно би било да дадат
   сигнал за бришење на темата so promena na imeto na temata vo
   "BRISI";

- Da se vozdrzite od davanje na komentari za ponudenoto, osobeno
  dokolku ne ste zainteresirani za kupuvanje;

- Dokolku vo postot e naglaseno deka se bara komunikacija po e-mail, ili
  LP, pocituvajte go toa;

- Obidete se ponudite da bidat vo razumni granici i seriozni, naprimer, so
  proveruvanje na aktuelnite ceni na ona sto go nudite na prodazba;

- Imajte na um deka forumot (adminite i moderatorite) ne snosat nikakva
  odgovornost za izvrsenite kupo-prodazbi. Za vaseto zadovolstvo od
  prodazbata/kupvanjeto odgovornosta ja snosite vie!


Vi blagodarime na sorabotkata

Изменето од Mire - 26.Ноември.2007 во 12:36
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 13:37

Ги молиме сите членови да не ги спамуваат огласите.

Нека дискусијата се води искучиво за купопродажбата, и евентуали детали за производот.
Нема потреба од споредби, каде и колку чини, ако има некаде поевтино и повеќе  му одговара на купувачот нека си купи од таму.
 
Ако мислите дека имате добронамерна критика т.е. сугестија обраќајте се помеѓу себе со лични пораки.
Однапред ви БЛАГОДАРИМЕ на разбирањето.


Изменето од Александар_А - 12.Јануари.2008 во 13:38
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 03:31
Na podforumot "Купи - Продај" ne e dozvoleno besplatno komercijalno reklamiranje na proizvodi i servisni uslugi od strana na profesionalni firmi.

Za povekje informacii okolu ova javete se kaj administratorot ili na:

http://marketing.idividi.com.mk


Изменето од Zoran K - 01.Февруари.2010 во 15:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.