IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со некој/а од форумов? Сте имале ли?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со некој/а од форумов? Сте имале ли?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 55>
Автор
Порака
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:32
i jas vikam taka :)
Originally posted by Dana

Lazycat, prilicno si uveren u sebe, bravo, a spomna i sam deka si dupel nesto od forumov, sega treba da sublimiram deka i ti si mazjak koj opstojuva vo virtualata?
Big%20smile
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:33
Originally posted by Dana Dana напиша:

Lazycat, prilicno si uveren u sebe, bravo, a spomna i sam deka si dupel nesto od forumov, sega treba da sublimiram deka i ti si mazjak koj opstojuva vo virtualata?
 
Не, јас само си терам сеир со несиполнети личности кои се моќни само зад мониторот, а јебига, дека сум промискуитетен, сум, што да правам кога сум и добра душа, па морав да услишам такви горливи молби да им пружам реален секс место самод а опстојуваат виртуелно надразнети.
 
Тие, таквите, во својата виртуелна прокеција, во огледалото и отсликот на моиторот ја гледаат својата кревка лушпа, чаура која не им дзволува да излезат и да живеат и мораат да се вдишат и втиснат во виртуелниот свет со цел да дојдат до себеисполнетост.
 
 
Објаснив?
Е ај сега нашиве моќни мажјаци нека си кажат лагите, а и ако имаат храброст и вистините.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:37
Eve, jas vaka ke kazam, ke vi se zamesam u maskava tema. Site maski sto sum gi zpoznala na forumov bile onakvi kakvi sto se predtsavile ovde. Skoro site devojki sto sum gi zapoznala od forumov, si stojat zad svoite postovi. Nema gluma, barem ne kaj poveketo.
Site maski koi se pokazuvale kako golemi e*aci preku postovite, takvi i se pokazale van virtuelata.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:39
tocno:)
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:40
Originally posted by Lazycat Lazycat напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

ne mi treba forum za da legnam nekoja......toa ne me pali, ali znam ljuge koj pretezno preku forum se "aranzirat"......ne decki, ja se pustam u zivo!!


Лу, не реков дали ти треба тебе, туку дали си легнал некоја.


Прашањето е дали некој легнал некоја до форумов, а не дали му треба некому форум за да има секс, оти тоа знаеме дека е вистина, на 98% тука форумот им е место за да најдат или барем замислуваат принцеви на бели коњи со кои ќе имаат љубов и секс.



ne mi treba forumot za da dojdam do sexpartnerki....sto znaci ne sum legnal nekoja od forum iako imase dosta priliki......
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:41
Originally posted by Dana Dana напиша:

takvi i se pokazale van virtuelata.


hehehe......znaev deka e provereno.......
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:42
Zarem u mene sumnjase be pivopijo? Wink
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:43
Jas druze ko moken mazjak sakam da istaknam deka mozda i nasive zeni ne zasluzvet da im se pruzit dobar sex zs se stoka
A more man normalno e toj so brkat pichki po forum deka mu emal k*rot
so tuka spagjam i jasLOLLOLLOLLOLLOL
Ama do sega nemav brkano curi po internet i reshiv na 24 god.
A inace vistina e deka ko ke ja grabnam nekoja ja pram ko interstate 94 vo dvete dupki
P.S moram sam da si se pofalam
Poso gleam nikoj ne me falit
 
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:44
Clapheheh masko:)
standar si e najbolje 20cm drzi duri piska:)
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:45

Kakov e toj izraz stoka? Ne se zboruva taka ze devojce!

Videte, ima maski koi visat na net samo za da zapoznavaat devojki, toa im e edina cel. Ima nekoi koi se ovde za zabava, zezanje, a tokmu takvite gi boli dali ke najdat nekoja ili ne. I, sekogas preku nekoj post ke imaat sansa da se najdat so nekoja, vrz osnova na zaednicki mislanje ili prepukuvanja. E tie takvite, se svoi i realno i ovde.


Изменето од Dana - 19.Октомври.2006 во 13:45
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:48
tocno:) jas :) udija kako da stanav:) uste svirce mi fale:)
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:50
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

Originally posted by Dana Dana напиша:

Zarem u mene sumnjase be pivopijo? Wink
koj sumja i koj e pivo pijo?:)
 
Lou e moj drugar po pivoto Hug I ne sumnjal u mene, znea deka zboruvam na provereno a ne na pamet Wink
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2006 во 18:37
...јас сакам да имам ама не кажвам со која Embarrassed...
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2006 во 18:38
Originally posted by bone bone напиша:

...јас сакам да имам ама не кажвам со која Embarrassed...


Pokratok spisokot ke bide bone drago moe dete...ako dadesh spisok so koja ne bi sakal...mnogu pokratok LOL LOL LOL LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,223 секунди.