IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со некој/а од форумов? Сте имале ли?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со некој/а од форумов? Сте имале ли?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 55>
Автор
Порака
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс со некој/а од форумов? Сте имале ли?
    Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:13
Сте имале ли секс со некоја од форумов?
не мора имиња, доволно е да си кажете, тие ќе си знаат самите, а ние сите ќе знаеме колку има такви кои бараат во виртуелнава реалност, некој реален мажјак бидејќи:
 
...се неизживеани пуфли кои бараат мажјаци во виртуелната реалност, а кога ќе ги најдат во реалниот живот се плачипички неподносливи, со огромни психолошки проблеми, за на крај повторно да се вратат во својата виртуелна реалност каде единствено, зад мониторот, можат да се реализираат себе си, замислувајќи дека се принцези на кои каде и да е ќе им дојде принцот, не сфаќајќи дека всушност принцот дошол, ама ги вјавнал како бели кобили што всушност и се!...
 
 
Чест на исклучоците! Ама и тие само го потврдуваат правилото!
 
Па, повелете.
 
Јас, да! Вие?


Изменето од Lazycat - 19.Октомври.2006 во 13:15
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:15
hehe jas ne :) i mislam deka nema takva tuka sto moze da me dopre mnogu goram:)
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:17
Да не изгориш.
 
Не бе има, навистина, треба само да знаеш како да ги помамиш и распомамиш.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:18
Prvo, samo maski prasuvas?
Vtoro, opisot sto go dade, ne vazi za site clenki na ovoj forum, jas licno znam deka ne se site placipicki. Od druga strana, zalosno e sto topj opsi vazi za 90 % od devojkite denes, opsto, od kade i da se.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:21
:) hehe abe teba ako ti e do mamenje:) poveli toa e zadovolstvo ne furka da si pravis ili da iskoristuvas nekoj u krevka sostojba sto e!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:23
ne mi treba forum za da legnam nekoja......toa ne me pali, ali znam ljuge koj pretezno preku forum se "aranzirat"......ne decki, ja se pustam u zivo!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:24
Lou rules! LOL
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:25
Aj sea ne kenjaj ne ti trebit forum.....ova ona
ko po cel den te gledam na forumovConfused
Jas sum nemal
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:26
Originally posted by Dana Dana напиша:

Prvo, samo maski prasuvas?
Vtoro, opisot sto go dade, ne vazi za site clenki na ovoj forum, jas licno znam deka ne se site placipicki. Od druga strana, zalosno e sto topj opsi vazi za 90 % od devojkite denes, opsto, od kade i da se.
 
Првин само мажјаците, да ги видам и тие јунаци кои опстојуваат само во својата виртуелна проекција по форумиве место да излезат надвор ида заживеат како што треба, а потоа ќе ве прашам вас женките.
 
Инаку, 98% женки тука се такви како што опишав, а дека и насекаде се такви, за жал, вистина е.
 
Реков чест на исклучоците, ама 98% се такви, 2 % нормални, веројатно, како што има барем 2 % нормални мажјаци тука (меѓу кои сум им јас)!
 
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:27
hehe :) moze i jas da vlezam u normalnite :) deka vo besni momci me stavaat:)
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:28
Lazycat, prilicno si uveren u sebe, bravo, a spomna i sam deka si dupel nesto od forumov, sega treba da sublimiram deka i ti si mazjak koj opstojuva vo virtualata?

Изменето од Dana - 19.Октомври.2006 во 13:29
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:29
Dana jas i ti se dogovorivme pa ke ti go smenam mislenjeto za mazive na forumov
Ke se uverish deka i megju nas imat "vatreni momci"   A momci????LOLLOL
Pozdrav
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:30
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

ne mi treba forum za da legnam nekoja......toa ne me pali, ali znam ljuge koj pretezno preku forum se "aranzirat"......ne decki, ja se pustam u zivo!!
 
Лу, не реков дали ти треба тебе, туку дали си легнал некоја.
 
Прашањето е дали некој легнал некоја до форумов, а не дали му треба некому форум за да има секс, оти тоа знаеме дека е вистина, на 98% тука форумот им е место за да најдат или барем замислуваат принцеви на бели коњи со кои ќе имаат љубов и секс.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 13:30
Originally posted by Dana Dana напиша:

Lazycat, prilicno si uveren u sebe, bravo, a spomna i sam deka si dupel nesto od forumov, sega treba da sublimiram deka i ti si mazjak koj opstojuva vo virtualata?


Dobra poenta Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.