IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Барам противници во Фудбал
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам противници во Фудбал

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Барам противници во Фудбал
    Испратена: 14.Октомври.2006 во 01:10

Ako saka nekoj da se najdeme na termin ne e vazno cij e,moze i gostinski da e za mal fudbal neka se javi so poraka,neka spremi ekipa i da odigrame edna prijatelska vo nekoj od skopskite baloni ili sali.

Nie sme "Andonoff's team " vo brazilski zolti dresovi
so svoite preziminja na grbot.
 
Moze i publika od clenovite na idividi-forumot da dojde malku na zezancii.Javno ke zakazeme utakmica koj saka neka poveli.....Kako Makedonija sme.....
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2006 во 01:12
Ajde da vidam,dali ima fudbaleri od netov ili samo muabetcii i greaci na stolcinja......
 
 
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2006 во 01:16
Nindza,ajde da te vidam na delo sto fraer si.Na net si zver,ajde da vidime
na fudbal kako kotiras......Predizvik frlena rakavica......Thumbs%20Down
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2006 во 02:07
јас играв едно време по скопските балони фудбал, и имав своја екипа, но тоа беше пред скоро година и пол, така да, сите мои другари сега се бајаги зафатени, и тешко богами да соберам јас некоја екипа Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2006 во 00:47

Duse,ne pametam nekogas da sum prestanal da igram,a verojatno nema ni da prestanam nikogas.....

ako te biva ostavi telefon ke te viknam nekogas,A Ako stvarno te biva togas ke te zemam u ekipa.....

Kako sakas.....

Denes go trenirav sin mi i go proveruvav do kade e....Bogami odlicno gi sovladal lekciite.Kako 9 godisen partal gi pravi i osmoodelencite.....

duri go krstiv i Darko mozes da zamislis zosto,samo se nadevam deka ke bide mnogu podobar od postariot imenjak i ke stane vistinski fudbalski lider....Pozdrav (Maradona)

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2006 во 18:01
ke organizirame......
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 04:48

Ponudata e otvorena za site od forumov sto sakaat

da igraat protiv mojata ekipa..

Ima i druga opcija da napravime ekipa na idividi bi mozelo da bide interesno..................................................................................

ClapClapClapClapClap

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 08:12
Ja ke go zemam ghoust i lou weed , samo da najdam uste dve mladi deca i golman i posle ke raspravame za termin....

Plus uste edna rabota... da ne tepate grubo posto poradi toa izbegavam da igram ( povreda na koleno )

Ako ja biva vaka i ako najdam uste dvajca ke izigrame

PS ja sum centarfor taka da pazi se Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2006 во 00:41
Originally posted by andonoff andonoff напиша:

Duse,ne pametam nekogas da sum prestanal da igram,a verojatno nema ni da prestanam nikogas.....

ako te biva ostavi telefon ke te viknam nekogas,A Ako stvarno te biva togas ke te zemam u ekipa.....

Kako sakas.....

Denes go trenirav sin mi i go proveruvav do kade e....Bogami odlicno gi sovladal lekciite.Kako 9 godisen partal gi pravi i osmoodelencite.....

duri go krstiv i Darko mozes da zamislis zosto,samo se nadevam deka ke bide mnogu podobar od postariot imenjak i ke stane vistinski fudbalski lider....Pozdrav (Maradona)



син ти ќе биде некој и нешто само доколку го однесеш некаде подалеку од тука, каде што има вистински школи у права смисла, кои што ќе го согледаат неговиот квалитет и ќе кажат, овае е дете кое што вреди да се тренира... Big%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2006 во 00:42
Originally posted by nindza nindza напиша:

Ja ke go zemam ghoust i lou weed , samo da najdam uste dve mladi deca i golman i posle ke raspravame za termin....

Plus uste edna rabota... da ne tepate grubo posto poradi toa izbegavam da igram ( povreda na koleno )

Ako ja biva vaka i ako najdam uste dvajca ke izigrame

PS ja sum centarfor taka da pazi se Wink


моето место од секогаш беше бек, иако сум постигнувал многу голови Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 01:55
pa pa pa ...zadnja linija imam toa uvek mi trebalo uste nekoj da se javi pa pazete se andonoff teamLOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 01:59

Nindza i Ghost jas ne ve poznavam no vi davam sansa vie da me zapoznaete,ako imate vreme dojdete vo Gac Kaj slepite vo K.Voda znaete kade e balonot sigurno.Igrame vo vtornik od 19.10 do 20.00.

Mozete slobodno da dojdete da me vidite i da se zapoznaeme jas cestam posle utakmica vo kafeanceto kaj Gac so ekipata.Pieme kolektivno kisela voda i caj no za gosti moze i zestoko ili nekoe spec-kafe......Povelete

ako vi se dopagja igrata ke se dogovorime ako ne molcete i nikomu nisto...

Pozdrav od andonoff-Maradona......

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 02:08
Ubava ti e idejata ama nie od idi vidi ne sme kompaktni... za futbal i ostanati raboti taka da tnko ke bide ama ako ima sansi ja ke ti javam obecavam Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 13:38
Originally posted by nindza nindza напиша:

Ja ke go zemam ghoust i lou weed , samo da najdam uste dve mladi deca i golman i posle ke raspravame za termin....Plus uste edna rabota... da ne tepate grubo posto poradi toa izbegavam da igram ( povreda na koleno )Ako ja biva vaka i ako najdam uste dvajca ke izigramePS ja sum centarfor taka da pazi se [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


lazycat e golman...i THE BEST!! taka da fakat uste 1 i eden za rezerva za mene......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.