IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - The Sims (општа дискусија)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

The Sims (општа дискусија)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: The Sims (општа дискусија)
    Испратена: 12.Октомври.2006 во 22:34
TOTALNO SE ISKLUCUVAS OD REALNOSTA I IDES VO NEKOJA DRUGA ZEMJA 3D KAJ STO ZIVEES ZIVOT NO SOSEMA PORAZLICEN OD REALNIOT.MNOGU DOBRA IGRA PRETEZNO ZA ZENSKIOT POL.
ZDRAVO
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2006 во 22:16
е имаш сеа таква слична ,,очајни домакинки,, според серијата
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2006 во 01:04
SIMS 2-super igrica nema stoBig%20smileBig%20smileWink
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2006 во 12:09
Od the sims 2 gi imama site patchovi i prodolzenija, interesna e.
Najnov patch e dodatok za milenicinja.
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 12:52
ok e igrata samo da ne se zabegas i da se ufilmas mnoguBig%20smile
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 17:30
Sims 2 ne znam bas
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 17:34
Ееее многу ми се допаѓа таа игра ја имав порано ама сега за жал ја немам тагатага Дали некој знае адреса на која може да ја најдам и да ја downloadiram бесплатно??! Ако знае некој нека ми каже plsssss 
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
alexys Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alexys Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2008 во 02:07
i jas istoto go baram
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 20:41
SIMS " E COOL IGRA
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 08:29
Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:

Ееее многу ми се допаѓа таа игра ја имав порано ама сега за жал ја немам тагатага Дали некој знае адреса на која може да ја најдам и да ја downloadiram бесплатно??! Ако знае некој нека ми каже plsssss 


Preku torenti mozi ja ima na www.mininova.net i  www.zamunda.net
Кон врв
devil6 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devil6 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2008 во 17:56
Sims 2 - super igra
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 15:16
Сега наскоро излгува и The Sims  3 , се надевам ќе биди нешто подобра и ќе има многу подобрувања, но сепак мислам дека треба да ја направам massive multilayer  многу по интересна би била така. намигнување
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 20:20
го гледав трајлерот за 3ката... само нека испадне... па ќе ме нема некое време...
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 12:19
jas imam izvori
ke bidam edna od prite so ke ja igra
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.