IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Влијаеше ли Форум на вас?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Влијаеше ли Форум на вас?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
Автор
Порака
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 17:03
Otkako sum na forumov,jas sum druga licnost...Site moi stavovi,razmisluvanja i siot moj pogled na zivotot u globala se izmenija,kako rezultat na moeto prisustvo tuka...Aha!LOLLOL
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 17:08
Кандид драго ми е што го слушам тоа..
Кај мене влијаеше мнгу вероисповед..Имам поинаква слика за останатите вери сега, дури и во една прилика од исказите го прочитав и коранот поради тоа, мислев дека не е во ред да дискутирам, а предходно да не навлезам суштински во верата на другите...
Влијаеа и многу други работи.. Читав искуства животни, што од љубов до болка, до прекрасни приказни различни погледи на светот итн.. Научив и каков свет има сајберски, што пријатен, што подмукол, што интересен.. Стекнав огромен број на прекрасни интелигентни суштества и многу ми е драго за тоа..
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 17:56
Wink не Tongue LOL
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 18:33
da.... se zaraziv, sega namesto msn, ili mirc idam na forum......LOLLOLLOL
Read an cry!!!!!
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 19:51
чуден свет. свет без - свет.а сепак е свет. комуникација без визија, а сепак постои комуникација...интересно... да, заразно.и забавно... не знам колку долго ова ќе го правам, бидејки ми е многу ново...сепак, живиот контакт ми е незаменлив....
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2006 во 02:24
Originally posted by kandid kandid напиша:

Otkako sum na forumov,jas sum druga licnost...Site moi stavovi,razmisluvanja i siot moj pogled na zivotot u globala se izmenija,kako rezultat na moeto prisustvo tuka...Aha!LOLLOL


--------------------

Gledam ja nesto cudna si u zadnje vreme , sijash nekako ... se prasuvav zasto koa toa prosvetlenost ...forumska prosvetlenost LOL LOL LOL LOL


Изменето од nindza - 12.Октомври.2006 во 02:24
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:08
forumov mi tepa dosada...
Read an cry!!!!!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 03:25
zavisi za so
vo sekoj slucaj DA
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 10:21
neWink
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 10:21
ama zatoa se trudev jas da mu vliajam na forumotLOLLOLLOLLOL
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
vesni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vesni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 00:08
Форумов ми е како да си седам со другарки и да си праиме муабет...ке дознаеш што има ново, ќе чуеш некој трач, некоја љубовна прича..
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 00:16
Da ... ima eden mnogu dobar forum :

pod razno ... Site zaedno na sajt.. NEMA_TEMA...

forumot e dobar...
ama forumdifkite se uste podobri... hahaa

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 13:23
Pa kako sto si bev sramezliva , sega so mojata cesta posetenot na ovoj forum uste poveke se zatvoriv vo sebe ,se poveke sum nezainteresirana za se okolu mene ( osven za decko mi normalno Embarrassed ), a za toa dali forumot vlijaeshe da smenam nekoi stavovi, definitivno ne, voopsto ne go ni promeni mojot karakter i pregolemata tolerancija sto ja imam kon sekogo.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 20:40
Влијаеше и уште влијае.... Поточно, ми помогна.... Сега на некои ствари гледам на друг начин.... А и порано сакав сите да мислат како мене..... Тука сфатив дека не може така.... А и сфатив дека има и добри луѓе на светов Smile... Луѓе кои не мислат само да те искористат.... Гушка за сите Hug
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,672 секунди.