IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - За тие што крадат миленици...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

За тие што крадат миленици...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: За тие што крадат миленици...
    Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:30
EDNO KE RECAM DA GI DOSTIGNE NAJGOLEMIOT GREV STO KRADAT TUKI MILENICI.MENE MI UKRADOVA CIVAVA PRED ZGRADA A TOLKU JA SAKAV STO NEMOZAM DA JA PREZALAM I DEN DENES.
ZDRAVO
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:49
MENE MI GO OTRUJA KUCENCETO PRED NEKOLKU GODINI!!!!!!!!CryCryCry da dade Gospod racete da im se isusatAngry

Изменето од Angle - 04.Октомври.2006 во 09:51
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:51
CryCryCryCry
 


Изменето од Angle - 04.Октомври.2006 во 09:51
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:53
Се помешав со темите..
Ми имаат украдено мачор пред врата.. не е битно потеклото или шампионатот мачорот беше невидено мил и поврзан со мене од 30 дена старост..CryCryCry
Не сакам да колнам, никогаш ен сум колнела..можеше да ми се обрати ќе му поклонев исто такво од тоа легло, не е во ред да ми го мачи суштествотио патејки по газдите.. не е во ред..
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:58
mene mi imat strelano i kradeno kuce.....

a sea si imam macence.....
Кон врв
sandricka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Ноември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandricka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 17:38
Jas imav macka, ja cuvav 6meseci,doma(vo kuka) sekoj den ja pustav nadvor, znaci se setase i nema sansi da se izgubila, a i mala e za parenje taka da sigurna sum deka nekoj mi ja zemal! Potocno ukral! Mnogu mi bese tesko pa resiv da napravam plakati so nejzina slika. Napraviv i gi zalepiv po celo maalo ama nikoj ne mi se javi t.e. se javi eden cice za da mi kaze deka me sfakal i ako sum sakala da mi dal negovo mace:) Ne znam sto da kazam... sramota e da se krade tugo milenice, jas nikogas ne bi mozela da zemam tugo. Nema potreba da gi kolnam tie sto go zemale, zatoa sto ima koj da im vrati.
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 17:47
ги мразам оние што крадат животни, ми украдоа мачорче од пред вратаCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry зошто го украдоа тоа не го знам, ама преубаво беше, персиско би ставила и слика...
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 21:59
Мене не ми украле милениче до сега, ама многу мразам некои луѓе што на било кои ги повредуваат животните..... И неможам да сфатам како можат да го праат тоа
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Antoaneta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antoaneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2006 во 09:54
Prokleti zlobni dushi,
koj ne saka zivotno ne moze da saka ni covek!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2006 во 16:05
Do sega ne mi se slucilo da mi snema ili nekoj da mi ukrade milenik...au pa ke se razbolam da mi go snema Bruno ili Beli ili Reks.Premnogu gi sakam:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
MoNiKa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 197
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoNiKa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 13:39
TIE SO KRADAT MILENICI ILI GI OTRUJUVAT............... NEKA IM SE SLUCE NAJLOSOTO VO ZIVOTOT  Approve
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 14:16
koj,be monika,...mi ti ukral mileniche?Smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
MoNiKa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 197
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoNiKa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 17:15
NIKOJ NE NI IMA HRABROST DA MI UKRADE .[sarplanincite]

AMA SUMJAM OTI MI GO OTRUJAL IAKO BESE STAROCry
Кон врв
lajka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Септември.2007
Локација: Hong Kong
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lajka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 16:55
Ve molam da mi pomognete mi go ukradoa "Lord" Americki Staford star edna godina vo parkort kaj Opatija, kafena boja so beli gradi i bela glava, karakteristicno e sto ima kafeavo srce pomegu grbot i vratot, mnogu e pitom, cuvan vo domasni uslovi, gi molam site sto znaat nesto za nego da mi se javat na 070 221-336 ili 3214-856 dadov oglasi zalepiv letoci vo parkot i kade sto mozev da stignam, gi izvestiv site skoro veterinarni stanici ako nekoj znae i drug nacin kako da go baram mojot lord.
p.s. nudam i paricna nagrada
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,670 секунди.