IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Генијални мисли
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Генијални мисли

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 13:20
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

Originally posted by Hyperborean Hyperborean напиша:

Маж е човек што може да си дозволи да удри


Stvarno genijalna misla...

Nikoj ne e sluchajno dobar,doblestite treba da se nauchat(Seneka)
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2009 во 15:24
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

APSOLUTNO DEKA MOZE DVE VO EDNO, AMA SEPAK, LJUBOVTA NEKA E KAFETO, A KARIERATA - MLEKOTO
NE ZBORUVAJTE I NE MISLETE POINAKU VE MOLAMголемо%20гушкањеКејтизамбакнеж од темата Љубов или кариера?

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2009 во 12:13


Kali
Сениор
Сениор
Лик
Регистриран: 30.Ноември.2007 Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 1233
Научив дека никој не е совршен...додека не се заљубиш во него.Изменето од kejt-d-grejt - 16.Јули.2009 во 12:14
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 10:45
Sho-Sana
Сениор
Сениор
Лик
ПАНТОМИМИЧАРКА
Регистриран: 24.Ноември.2008 Онлајн статус: Онлајн
Пораки: 2378
Цитирај Sho-Sana Одговорbullet Испратена: од вчера во 19:18
Има, има, како нема...голема%20насмевка
Кога се скратува рокот на траење на љубовта, љубовта оди на попуст... плазење
Упс! Има попуст - во љубовтаплазење... т.е. љубовта попушта, де!идејаголема%20насмевка


Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2009 во 23:44
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
by: Lucky lu

капа ти симнувам за ова не%20вреденИзменето од Lithium - 07.Октомври.2009 во 23:44
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2010 во 12:27
Originally posted by mamma mamma напиша:

Na tema Razum ili emocii...blagorodna:

ja koj go zedov naume me vodeva emocii posle stanav razumna i umna mnogo sea go voza kako so saka ja


Кај се изгуби оваа женаголема%20насмевка Она е целата генијална да  големо%20гушкање
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2011 во 02:57


“Блазе нас што ги прибираме Бисерите што Добриот Господ ги распостила по нашиот животен пат. Тие се навистина малечки и оние што гледаат во небо не можат да ги забележат.“

Pravoslavie големо%20гушкањеКон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2011 во 14:05
 da se vidi svetot vo zrno pesok., a rajot vo div cvet
 
 da se drzhi beskonechnosta na dlanka a vechnosta vo eden mig
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2011 во 16:14

Mnogu ubavo kazhano! genijalno!

Изменето од viktorija123 - 03.Мај.2011 во 16:15
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2012 во 23:56
Zamisli 10 % na 13 500, sto ke pravime so tolku pari?
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2012 во 23:57
ne se 10 tuku 5 % na 13 500 denari = 700 denari 
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2020 во 20:28
Цитат за денес: Петре М. Андреевски - Без јазикот ќе си ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,180 секунди.