IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Генијални мисли
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Генијални мисли

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 23:43
око за око...некад и кајгана голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 23:54
ti im vikash samo ,...vashi,...a,ovie kako gluvi,...si teraat po svoe,...смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 00:02
три пати мери еднаш сестра и
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 00:21
brza,..neshto okolu gradot Strumica i patuvanjeto ...


inache ,...ne odam so avtobus nikade,...a,....20 l. gorivo x70=1400.......,....+ patarina okolu 10 evra,...moze i povekje ke "otide" od 2 000,...a be,...ne sum bil otkako me koshtashe samo okolu 800,.....a,togash odev i nekolku pati godishno,.....

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 00:50
vaka
vo princip ja rasipuvate temata
fintata bila
da
ako procitate nekoj za vas genijalen post od nekoj forumdzija
da go stavite tuka
negov ne vas
no ok
se za zabava i zezanje
se pridruzuvam kon mnozinstvoto
големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:05
Ajde vaka sega...makijaveli,prochitaj ja prvata strana
od temava,za pochetok,vidi shto bara avtorot na temava.
anakin e vo pravo,ja rasipuvame temata so postovi koi nemaat vrska so ona shto se bara


Изменето од mamma - 14.Мај.2008 во 01:06

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:07
procitav...duri i dve staviv..i dvete "segobijni"

1,Koj rano rani,go zafrknal peteloti
2,Oko za oko Pasta za zabi
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:11
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

procitav...duri i dve staviv..i dvete "segobijni"

1,Koj rano rani,go zafrknal peteloti
2,Oko za oko Pasta za zabi


Chivi se tie,makijaveli...???
Se baraat misli od forumdzii..

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:22
zagor...na tema kogo bi go legnale:


АЈДЕ,ЕДНА ПО ЕДНА!САМО ПОБРЗО,УТРЕ СУМ НА ПРЕДАВАЊЕ..


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:28
eve uste edna smesna,(takov mi e denot-neseriozen)..i ovaa "genijalna" misla mu ja posvetruvam na eden od moite najgolemi dobronamerni kriticari,na mojot lut oponent,no rival za pocit,deckoto sakan od site nas....Anakin

ANAKIN!SE DODEKA POSTOI MIKROSKOP NE KREVAJ PANIKA!
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:32
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

eve uste edna smesna,(takov mi e denot-neseriozen)..i ovaa "genijalna" misla mu ja posvetruvam na eden od moite najgolemi dobronamerni kriticari,na mojot lut oponent,no rival za pocit,deckoto sakan od site nas....Anakin

ANAKIN!SE DODEKA POSTOI MIKROSKOP NE KREVAJ PANIKA!



JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
VISE NEKREVAM PANIKA

MAKIJAVELI MOZE DA SI GO VIDIT

NEKREVAJTRE PANIKAAAAAAAAAAA LUGJEEEEEEEEEEE

MASKO EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



Изменето од anakin - 14.Мај.2008 во 01:35
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:37
Originally posted by mikus mikus напиша:

PUKANKA:


Sto ke ti e razum koga site si imame zlatno srce......kraj kraeva i vaka i taka gresime, a sto e najtragicno greskite sto sme gi napravile slusajki go razumot se uste pokatastrofalni, zasto kao demek postapkite bile prethodno DOBRO OSMISLENI

Zatoa sekogas ke si go slusame srceto--TOA nikogas nema da te napusti(za razlika od zdraviot razum)




CITAJ MAKI
KOLKU E GENIJALNO OVA
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:38
Originally posted by anakin anakin напиша:

brza:

pa ,samo poznati i e*am,...koja nepoznata bi mi dala?LOL

steta sto nemozam da ja uramam tuka


CITAJ MAKI KOLKU E EDNOSTAVNO GENIJALNO OVA
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 11:39
sakav da ti odgovoram vcera,ali maliot Anakin otisol veke da nanka,taka da resiv denes da ti napisam nekolku recenici.Navistina drago moe dete (bidejki ke bide strasno ako ne si dete) ne znam zasto si tolku ogorcen.Vo sekoj tvoj komentar nasocen sprema mene,pulsira tvojata frustracija, bes,inaetenje i neuspesni obidi za sarkazam.Prvo,sarkazmot ne moze da go upotrebuva sekoj u sekoe vreme,sarkazmot e nauka..no dokolku sakase da bides ironicen,nema sto-uspea.Ne razbiram kako uspeav da ti nabijam kompleksi za tolku kratko vreme,i vo situacija koga ne zboruvam so tebe direktno,tuku samo neposredno.Vtoro,temata e "VASI GENIJALNI MISLI"..Bidejki za mene forumov e pred se edna golema zabava,a i posle podolg mracen period se osetiv malku porelaksirano,naspisav DVE MOI misli.Mozebi ne bea genijalni (genijalnosta e relativna),no bea smesni,bea moi,i kaj drugite naidoa na pozitivna reakcija.No togas se razbudi maliot Anakin,i namesto da se obides da napises nesto smesno ili pametno,ti povtorno se zafati so psihoanaliza na moite postovi.Gi analiziras,gi demantirash,barash nekoja logika,osnova..pravis sporedba so mislite na "brza" i zaklucuvas deka negovite se smesni,a moite ne se,zatoa sto se nelogicni?? Ah,ajde pominav i pored toa,ne sakav da ti objasnuvam deka jas ne sum "brza",go nemam negoviot smisol za humor(no deka bar se obidov,i bese uspesno),deka ne treba da baras logika vo nesto "genijalno" a pogotovo ne vo misla,no si rekov nejse..maliot Anakin ima drug problem...i ne pomina dolgo vreme,pak se javi.Kazi mi zasto si tolku nesiguren vo sebe koga sum vo tvoja neposredna virtuelna blizina?...zasto si tolku nesiguren vo svojata sexualnost,pa demek se podbivas so mojata?..Tuka ne e mesto pred se,za toa sporevme na druga tema,tamu se vodea tie diskusii,no ti sekogas vo nedostig na nesto pametno da kazes se fakas za mojot penis...sto si tolku te preokupiran so nego?Vidi Anakince jas kazav jasno i glasno deka sum GAY..i na taa tema ne sakam da diskutiram,pogotovo ne vo ramkite na sosema treta tema..zasto ne prestanes?..ima i drugi psihoanaliticari kako tebe,pa dobiv i dve LP vo koi lugeto isto kako tebe si igraat Frojd..pa duri si pravat insinuacii za nasiot odnos..sto mene mi smeta,bidejki jas ne bi mozel da bidam u vrska so tip kao sto si ti..da da,samiot gi naveduvas da pomislat na sekakvi gluposti..Daj be milo otkaci se od mene,ako nemas nesto pozitivno da iskomentiras,ednostavno zamolci,nema da mi nedostigas-veruvaj. I ne pravi glupavi sporedbi.."brza" e drug sosema cool tip,i jas ne mozam nikogas da imam smisol za humor ko negoviot,no se obiduvam da napisam nesto moe...namesto da gledam vo gakite na drugite momci i da ja proveruvam nivnata maskost.No nejse,sega koga ja proveri mojata,te molam ostavi me na mira
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.