IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Хормонално пореметување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хормонално пореметување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Хормонално пореметување
    Испратена: 29.Септември.2006 во 15:30
TOA E GOLEM PROBLEM KAJ POVEKETO OD LUGETO.
ZDRAVO
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:14
ако знеш нешто повеке околу ова напиши бидејки навистина ме интересираSmile
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:37
Originally posted by bosab bosab напиша:

ако знеш нешто повеке околу ова напиши бидејки навистина ме интересираSmile
VO COVECKIOT ORGANIZAM KOGA IMA HORMONALNO POREMETUVANJE SE DESAVA HAOS,KAJ ZENATA PRVO SO MESECNIOT CIKLUS,POTOA PO SEKSUALNATA OPREDELBA IMA MNOGU DA TI PISUVAM KAZI KONKRETNO STO TE INTERESIRA.
ZDRAVO
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:40

sto e so mesecniot ciklus?

zdravo bosic,kaj si ti?

zdravo evgenija,dobredojde na forumovWink

Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:41
да баш затоа прашав ме интересираше за месечниот циклус бидејки кај мене е хаос

п.с. калинче еве читкарам ме мрзи многу да пишувам
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:43
KE ODITE NA GINEKOLOG DA VI NAPRAVAT HORMONALNO ISPITUVANJE I POTOA AKO IMA NEKOE POREMETUVANJE KE VI DADAT DA PIETE HORMONI.VI VELAM OD ISKUSTVO
ZDRAVO
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:45
да пијам хормонски апчиња нема шанси имам многу лошо искуство од нив па макар ми е хаос циклусот никогаш во уста нема да ставам такви таблети Dead
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:46
Originally posted by bosab bosab напиша:

да пијам хормонски апчиња нема шанси имам многу лошо искуство од нив па макар ми е хаос циклусот никогаш во уста нема да ставам такви таблети Dead
DALI IMAS DO RAKANO
ZDRAVO
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:47
NA NEKOI ZENI IM SE SREDUVA SO SAMOTO PORAKANJE
ZDRAVO
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:47
pa od takvi raboti nema 150 kila da se napraam?
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:47
Originally posted by EVGENIJA EVGENIJA напиша:

Originally posted by bosab bosab напиша:

да пијам хормонски апчиња нема шанси имам многу лошо искуство од нив па макар ми е хаос циклусот никогаш во уста нема да ставам такви таблети Dead
DALI IMAS DO RAKANO


не те разбрав....што дали имам?
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:47
GRESKA STE I JAS GI PIEV PA IMAM 55 KILOGRAMI A CIKLUSOT MI SE SREDI
ZDRAVO
Кон врв
EVGENIJA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVGENIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:48
Originally posted by bosab bosab напиша:

Originally posted by EVGENIJA EVGENIJA напиша:

Originally posted by bosab bosab напиша:

да пијам хормонски апчиња нема шанси имам многу лошо искуство од нив па макар ми е хаос циклусот никогаш во уста нема да ставам такви таблети Dead
DALI IMAS DO RAKANO


не те разбрав....што дали имам?
DETE DALI SI RODILA IZVINI ZGRESIV PREDHODNO VO PISUVANJETO
ZDRAVO
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 16:50
да имам дете, меѓутоа циклусот и пред по раѓањето ми е хаос немам ред,а велиш кај тебе не се променило ништо а колку време имаш пиено такви таблети и зависи за што им била намената.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.