IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Претплатникот не е достапен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Претплатникот не е достапен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
Автор
Порака
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2006 во 00:02
dodusa toa ne e tolku bitno......do kaj zastanavme?
kuliraj
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 23:12
Koa go cuam toa na simpatijata na mobilniot mislam deka ke umram
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
anne Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anne Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 09:30
GO ZNAM OVA OD ISKUSTVO " AKO PRETPLATNIKOT NE E DOSTAPEN TOGAS KE MORA DOMASNIOT DA E UKLUCEN"!!!!!
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???
Кон врв
Makisheo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Makisheo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 11:05
чиста класика, и потоа ке ти каже: Еј! па не е тоа што мислиш ти ке поверуваш и show must go on.! Барем да не беше говорен автомат, да е некој жив па да разбере какво е чувството кога ?„претпплатникот не е  достапен“. Од целава работа добро е што така замислени истата порака ќе ја слушнеме на повеќе јазици, па бесплатно може да се научи некоја фраза.
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 00:04
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

znaci....si bila u vrska so tip sto te povredil,te zaebal,te izvaral,te gusel,te maltretiral......i sto ja znam uste sto......so eden zbor-totalen promasaj

i posle,pocnuvas da se nerviras,da razglabas sto bilo,kako bilo,gubis poverenje u site i treba vreme za da vlezes pak u nova vrska...vlagas u nova vrska i skeptik si-pa sto ako i ovoj me zaebe? pa sto ako mi se povtori pricata od prosliot put....i taka si teras nekoj period.....(a u sput sigurno si propustil nekoj super coek sto vredi,sto ke ti podade raka,ke te krene i ke naprai na se da zaborais.....)

i taka.....

Ponekogas tie misli se pojavuvaat so pravo i treba da im veruvas...ja mislev ke me zafrkne ama ne da se zafrknav i toa trouploOuch


Изменето од ivancic - 20.Декември.2006 во 00:07
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 00:58
pa privatnost e dosta golema rabota vo ovaa denesnica pa taka da imame nacini kako da se oslobodime privatno pa i telefonot da se iskluci nije toa na odmet u krajna destinacija :)
treba da se veruva da se saka ama i nekad davanje na ljubov vnimanie a ne e pobarano  i da ne se saka mora da se resi nekako problemot
situacijata e mnogu vazna nego jas sto bladam
kaj sum sto sum sto e temava logoff stand by
togas porakata samo te spasuva ps :)
 
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 21:33
alergicna sum na:'pretplatnikot ne e dostapen'.a sto e temava?
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 12:46
mene mi e bitno samo moeto macence da mi e"dostaposano"24h na den-sto i vo princip e taka,a ako mu se sluci poradi"battery low"da se"odstaposa",a ne e doma da mi se javi od fiksen SEKOGAS mi se javuva od kaj nekoj drugar za da mi kaze kadeda go pobaram ako mi treba,taka da mnogu i ne mi znaci toa"PRETPLATNIKOT NE E DOSTAPEN"
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 00:27
кубам коси...коа ке го слушнам гласот на таа претплатникот не е достапен...а за неа е достапен..кучка една газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:10
зошто и викаш на име???????намигнување
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:14
па не знам колку и фака мозокот  голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 22:28
pretplatnikot ne e dopstapen me sekjava na sea se javuvam na tel. i zafateno e
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 23:39
ПРЕСТАПНИКОТ НЕ Е ДОСТАПЕН!!!!!!!!!

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 23:44
...koa ke se do-staposa ke vi se javi...chearsssss...hik...голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.