IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Претплатникот не е достапен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Претплатникот не е достапен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:11
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

jas bas mislam deka omrazata ne e nacin da zaboravis nekoj...pa ako go mrazam,znaci seuste mi znaci i se zamaram so nego...koga ke bidam celosno ramnodusna,nema da me interesira nisto povrzano so nego-togas ke znam deka sum zaboravila...


zavisi...ima razlicni nacini za mrazenje....
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:12
[/QUOTE]



kaj nas e malce drugo,a pa kaj mene pa epten......ako ne mrazam ne mozam da zaboravam.......paradox a??[/QUOTE]
 
Da ti kazam ne si samo ti!Nestata sto bile vo neposreden kontakt so tebe, tesko se zaboravaat-nekogas navistina moras ili da se skaras epten so nekoj i da ne sakas da cues nisto za nego i poleka da go zaboravis ili pak da go zamrazis i da go izbrises od liceto na zivite!!!
Posto jas tie sto gi mrazam voopsto ne gi smetam za postoecki sustestav---se razbira nekoj treba smrtno da mi zgresi za da se desi takvo nestoAngry 
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:15
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

jas bas mislam deka omrazata ne e nacin da zaboravis nekoj...pa ako go mrazam,znaci seuste mi znaci i se zamaram so nego...koga ke bidam celosno ramnodusna,nema da me interesira nisto povrzano so nego-togas ke znam deka sum zaboravila...
 
A doduse i ova drzi i so ova se slozuvamClap...i vakvo nesto mi se ima deseno!
Koga podobro ke razmislam ramnodusnosta e praviot lek-samo retko koj moze toa da go postigne!!!
Prvo mora da projde eden period koga se sto pravi licnosta te boli, nervira, pa posle ke cuvstvuvas blaga mrznja i na kraj ke dostignes sostojba na ramnodusnost--Togas definitivno si go prebolel i izbrisal od memorijata
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:19
Originally posted by pukanka pukanka напиша:

kaj nas e malce drugo,a pa kaj mene pa epten......ako ne mrazam ne mozam da zaboravam.......paradox a??[/QUOTE]
 

Da ti kazam ne si samo ti!Nestata sto bile vo neposreden kontakt so tebe, tesko se zaboravaat-nekogas navistina moras ili da se skaras epten so nekoj i da ne sakas da cues nisto za nego i poleka da go zaboravis ili pak da go zamrazis i da go izbrises od liceto na zivite!!!

Posto jas tie sto gi mrazam voopsto ne gi smetam za postoecki sustestav---se razbira nekoj treba smrtno da mi zgresi za da se desi takvo nesto[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley7.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Angry" /> 
[/QUOTE]


toa mi bese zborot........
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:54
Можам

А како????

Со самоконтрола на умот
Ќе се убедувам сама себе дека таа личност не е вредна да зафаќа меморија од мојот "хард диск" и навистина за многу кратко време исчезнува
Кон врв
WORHOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 324
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WORHOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 17:58
...ILI KRATKO KAZANO...VOZDUH GO GLEDAM...LOLLOLLOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 19:54
Originally posted by nindza nindza напиша:

I kako ?



Да, знам,  ќе ми треба малку време , ама со сигурноста таа личност ке биде избришана и заборавена Approve
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 21:02
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

jas bas mislam deka omrazata ne e nacin da zaboravis nekoj...pa ako go mrazam,znaci seuste mi znaci i se zamaram so nego...koga ke bidam celosno ramnodusna,nema da me interesira nisto povrzano so nego-togas ke znam deka sum zaboravila...
 
 
Clap Da tocno samo togas nekoj e izbrisan od memorijata!
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 22:55
ne znam oti ama nikogas ne mozam da izbrisam nekoj od "memorija" mislam to sum go probval na mnogu mnogu pati ama ne mozam, ednostavno ne mozam da se nalutam na coek, i ako veke se desi to traj samo 10 min posle to se zaboravam kako nisto da ne bilo... mislam deka to mi e losa osobina Unhappy
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 01:26
ne ti e losa osobina
ne si zlopamtilo, samo dobro ias u srceto....SmileSmileSmile
Read an cry!!!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 10:04
Можам без проблем..
Кога ке ја анализирам целовкупната ситуација и ставам работите на вага избирам..
Доколку енкој што ми значел многу ме повреди свесно, шкртам за цел живот и е ветар и магла..Воопшто не ми зафака простир во глава нити па се навракам на нешто поминато во врска со таа личност..
срцето и душата ми остануваат ладни према таа особа и точка..

Кон врв
Antoaneta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antoaneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2006 во 11:15
Tesko e edno izvesno vreme!
Potoa otkako situacijata ke sozree brisenjeto nastanuva po "avtomatika".
Nekoi raboti prosto treba da sozreat pa da gi izbrisheme za da mozeme da prodolzime ponatamu!
 
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2006 во 04:28
Mozam bez problem...ali zavisi od sredstvoto za brisenje...do sea najefikasen se pokazal Domestos,mada i Ajax ne e losLOLLOL
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2006 во 06:55
sAMO DOBAR SVALER E KAKO KVALITETEN DETERGENT,DELUVA BRZO,PRODIRA DLABINSKI,UBAVO MIRISA I NEOSTAVA TRAGILOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.