IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле некогаш многу разочарани :(
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле некогаш многу разочарани :(

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
elence Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сте биле некогаш многу разочарани :(
    Испратена: 23.Септември.2006 во 17:57
Mnogu pati.
vo vrska so sto?
ljubov zivot prijateli
i tesko e A vie?
zivej go sekoj den kako posleden
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 18:40
da, bev ednas razocarana ama za sreka go prebrodev toa...
nema vrska so ljubov inace...
Don't wory be happy :)
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 18:43
Ma bash te briga... se e prolazno...eve ke dobies nekad na kladilnica i ke ripas ko malo dete...
BTW i tebe te sakam WinkBig%20smile Big%20smile Big%20smile
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
maraa Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maraa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2006 во 16:24
i jas bev i to ova leto i sute sum vo ljubovta .. neznev kako da go zaboram toj so go sakam i so neznaslzuva da go sakam. i uste neznam . ali ako od greskite se uci dr pat ke s znam da ne gi povrtovam istte greski.
maw34ko
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2006 во 20:20
офкорс, офкорс!!!
јас секогаш сум по малку разочарана...
не знам зш ама таква си сум.... Big%20smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 02:54
mnogu cesto mi se slucilo da se razocaram, ama za srekja toa mi trae samo.....eden moment Wink
 
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 08:57
Jas sum sreken koga sum razocaran...toa znaci deka seuste sum mlad...ako veke nisto ne me razocaruva zivotov ke mi bide monoton,ke nema smisla...vi preporacuva da se raduvate na sekoe razocaruvanje...toa vi e najdobar motiv za uspeh Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 09:03
Kockar,originalen kako sekogas...i iskren..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 09:04
Pozdrav do  tebe i temata
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 09:45
 
  Da, sum bils razocarana poveke pati, megutoa nema nikakva vrska so ljiubov i neznam dali nekogas ke se naucam poveke da ne se razocaruvam!!!
   DIJANA
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 09:56
ne postoi covek koj vo nesto ne se razocaral
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 15:00
normalno...eve aj nema da zboram za ljubovno razocaruvanje....za drugarka.....koga nesto traelo dolgo,si se borel za toa,si odel protiv se i site ,si pravel planovi,si proziveal tolku mnogu raboti zaedno...odednas go snemuva,ko bran da  poklopil se i ne ostavil nikakva traga...bev premnogu razocarana...milo mi e sto seuste ima luge koi vo tie momenti ti podavaat raka,ti pomagaat da se ispravis i sto e najvazno-ti davaat sila da prodolzis ponatamu...sekoe loso za dobro e...sega sum posilna...(kolku-tolkuWink)
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 15:06
Sum bila razocarana, za zal poveke pati i toa od luge sto sum mislela deka nikad ne bi mozele da me razocaraat...Kako i da e sekoe razocaruvanje te nosi dva cekora ponapred...ucis od sekoja svoja greska!Se ucis deka ne treba sekogas da im veruvas tolku mnogu na lugeto, pa makar bile tie bas licnostite bez koi ne mozes da zivees!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2006 во 23:03
Jebesh razocaranost...novo kolo nova srecha Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.