IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да си најдеме девојка/дечко на Интер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да си најдеме девојка/дечко на Интер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 21:44
Mene mi se gadi. Asl ? Koj grad ? A Ja : - Da ti se seram u vrat. BLJAK !
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 21:56
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Mene mi se gadi. Asl ? Koj grad ? A Ja : - Da ti se seram u vrat. BLJAK !


јас.....чекај да размислам....хммммм....а, ти да кажеше прв.....не за друго туку за срамот ми е
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 22:17
a zaso na net mora ili nemozes vaka da i fatisголема%20насмевканамигнување
koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:41
Јас знам дека девојката ќе ме најде.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:42
a,jas se si mislam deka si,...voobrazen,..!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:43
Originally posted by brza brza напиша:

a,jas se si mislam deka si,...voobrazen,..!
 
Грешно и споро мислиш “Брза“.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:46
i jas da zgresham ednash,...ili i jas voobrazeno ,.."zvucham",...голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:47
Не ти е прв пат, ама ајде нека биде по твое.
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 04:45
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Јас знам дека девојката ќе ме најде.


te najdov.....sega drug nema da baram ....ama nemoj i ti da baras
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 20:54
da baras devojka preku net tesko ke najdes...a slucajno mozes da si najdes...ja sum zapoznal nekolku licnosti od net...nekoj samo prijateli a sum fatil i devojka preku net ama toa bilo samo zabava...a deka ne e mozno da se zaljubis preku net toa ne e tocno...ima sansi iako retkiнамигнување
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
dolnodupenka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dolnodupenka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 20:57
yste od tuka mi fali
pa posle da ne mozam glava 
dignam голема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 23:32
Mislam deka net e zamena za strojnici i zaludno gubenje vreme po lokali dur da se najde nesto poasalno, guzvi, drogirani budali da ti disat u vrat dodeka se deres na cel glas imitirajki muabet so nekoja skokacka pacavra
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2007 во 18:35
Еден хонконжанец отпатувал во Тајван минатиот месец за да ја побара девојката во која се вљубил преку Интернет, но открил дека таа всушност е 19-годишно момче.

Измамениот Ау Кун-шинг (29) побарал помош од полицијата и барал компензација од 1.200 американски долари за патните трошоци од својата Интернет љубов, но барањето не му било исполнето зашто тинејџерот не го измамил финансиски.

"Дојдов дотука за да ја најдам", изјави Ау додавајќи дека својата љубов од соништата ја запознал на Интернет пред 10 месеци.

Деветнаесетгодишното момче во полиција рекло дека само сакало да проба да види како изгледа да е женско и затоа на сајтот за запознавање ставил фотографија од своја другарка.

Од полицијата велат дека тинејџерот не побарал пари или подароци од Ау затоа измамениот не може да го тужи за финансиска измама.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2007 во 22:19
   плазење   сршено%20срце   лутина
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,047 секунди.