IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 634635636637638 2229>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:51
Лили не реков дека е лошо таман работа, но некако многу се опуштаат и при тоа мрчат кога ке се навикнат, кај цела кука кај него??
не реков дека нешто е тешко доколку се сака навистина...

но има една узречица.. Чувај ја жената за да ти трае.....
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:53
Originally posted by natalija natalija напиша:

Лили не реков дека е лошо таман работа, но некако многу се опуштаат и при тоа мрчат кога ке се навикнат, кај цела кука кај него??
не реков дека нешто е тешко доколку се сака навистина...

но има една узречица.. Чувај ја жената за да ти трае.....
 
NATE,
SI GO ZNAAT I ONI TOA.....Tongue
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:53
Мари го пишав тоа со нозете па го избришав...LOLLOLLOL
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:53
ЛЕЛЕ НАТЕ ШО ЗБОРОВИ БЕА ОВИЕ .......НЕ ГИ РАЗБИРАМ АЈ ПРЕВЕДИ МИ НА МАКЕДОНСКИ
 
,,МРЧАТ,, И ,,УЗРЕЧИЦА,,???????????????????????
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:54
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

КАКО МОЖЕ ДА НИ БИДЕ ГЛУП ИЗГОВОР ???
ПА ВИЕ РЕДОВНО САКАТЕ ДА СЕ ПОКАЖЕТЕ КАКО ДОБРО ДОМАКИНКИ И ГОТВАЧКИ ПА САМО СПРЕМАТЕ ПО НЕШТОА НИЕ ДОБРИ ДУШИ ДА НЕ ВЕ НАВРЕДИМЕ ДЕКА НЕ Е ВКУСНО МОРАМЕ СЕ ДА ИЗЕДЕМЕ И ТОА СЕ ОДРАЗУВА НА НАС .
 
ЕБА ГОLOLLOLLOL

Јок не држи вода... ако нема зготвено почнувате зашто нема ручек? Кај акаше цел ден? Зар по други места да јадам? Ти не ме сакаш чим не ми готвиш? Ке идам кај друга ке ми готви ако не сакаш ти??

И како човек да ве фати за глава или опаш??
 
LOLLOL..HHEHHE NATE...NEMORA DA SE SITE BRAKOVI TAKVI...OZBILNO...MILSAM ZA SE IMA RESENIE AKO SE SAKA..ZNAM DEKA POVEKTO BRAKOVI SE TAKVI..AMA OD X PRICINILOL
 
EVE JAS SEKOJ DEN GOTVAM.ZATOA STO SAKAM DA GOTVAM...I SEKOJ DEN KAZUM STO KE SE JADE NAREDNIOT DEN..ZNACI AKO NE PALNIRAM DA GOTVAM"VELAM UTRE KE JADETE VIRSLI"...BANALEN PR..SAKAV DA KAZAM AKO SE SAKA SE KE SE UPSEE..OSTAJ GI TI OVIE MOMCITE STO SKOKAT PO SAJTOT..DOMA SE "JAGNINJA"...NE E TAKA CRN BRAKOT!Big%20smile
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:54
NAJBITNA VO BRAKOT E SLOBODATA...DA SME ZAEDNO ZATOA STO SAKAME, A NE ZA TOA STO MORAME...
I AKO NAVISTINA SAKAME, PRAVIME SE ZA PARTNEROT, AKO NE - SO SILA UBAVINA NE BIDUVA....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:54
Да Лили си го знаат ама слабо го применуваат некако....
Секој способен маж се грижи за својата убавина без мрза или загонометање...

Ајде да не претерам, очи ќе ми извадите LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:55
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

КАКО МОЖЕ ДА НИ БИДЕ ГЛУП ИЗГОВОР ???
ПА ВИЕ РЕДОВНО САКАТЕ ДА СЕ ПОКАЖЕТЕ КАКО ДОБРО ДОМАКИНКИ И ГОТВАЧКИ ПА САМО СПРЕМАТЕ ПО НЕШТОА НИЕ ДОБРИ ДУШИ ДА НЕ ВЕ НАВРЕДИМЕ ДЕКА НЕ Е ВКУСНО МОРАМЕ СЕ ДА ИЗЕДЕМЕ И ТОА СЕ ОДРАЗУВА НА НАС .
 
ЕБА ГОLOLLOLLOL

Јок не држи вода... ако нема зготвено почнувате зашто нема ручек? Кај акаше цел ден? Зар по други места да јадам? Ти не ме сакаш чим не ми готвиш? Ке идам кај друга ке ми готви ако не сакаш ти??

И како човек да ве фати за глава или опаш??
 
LOLLOL..HHEHHE NATE...NEMORA DA SE SITE BRAKOVI TAKVI...OZBILNO...MILSAM ZA SE IMA RESENIE AKO SE SAKA..ZNAM DEKA POVEKTO BRAKOVI SE TAKVI..AMA OD X PRICINILOL
 
EVE JAS SEKOJ DEN GOTVAM.ZATOA STO SAKAM DA GOTVAM...I SEKOJ DEN KAZUM STO KE SE JADE NAREDNIOT DEN..ZNACI AKO NE PALNIRAM DA GOTVAM"VELAM UTRE KE JADETE VIRSLI"...BANALEN PR..SAKAV DA KAZAM AKO SE SAKA SE KE SE UPSEE..OSTAJ GI TI OVIE MOMCITE STO SKOKAT PO SAJTOT..DOMA SE "JAGNINJA"...NE E TAKA CRN BRAKOT!Big%20smile
 
HEHEH. MARI...SE SLOZUVAM:)
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:55
А БУКРА,УБАВИЦАТА НАША КАДЕ СЕ ИЗГУБИ ????????
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:56
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

NAJBITNA VO BRAKOT E SLOBODATA...DA SME ZAEDNO ZATOA STO SAKAME, A NE ZA TOA STO MORAME...
I AKO NAVISTINA SAKAME, PRAVIME SE ZA PARTNEROT, AKO NE - SO SILA UBAVINA NE BIDUVA....
ClapClapClapClapClapClap
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:57
Женички да не сте ми на лоша страна обратени??LOLLOL
Јас обожавам да готвам, но имам и случка.. ааааааа остави јадењето исечеи ми ги ноктите ти тоа најубаво го правиш...
Море како умеат полека полека во име на љубовта ... како да го одбиеш LOLLOLLOLLOL


Изменето од natalija - 02.Октомври.2006 во 12:57
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:57
ЛИЛИ А ДА НЕ СЕ ЗАЕБАВАШ ТИ СЛУЧАЈНО ????????/
 
КОЈА СЛОБОДА ВО МРАК ????????/
 
DeadDeadDeadDeadDead
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:57
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

NAJBITNA VO BRAKOT E SLOBODATA...DA SME ZAEDNO ZATOA STO SAKAME, A NE ZA TOA STO MORAME...
I AKO NAVISTINA SAKAME, PRAVIME SE ZA PARTNEROT, AKO NE - SO SILA UBAVINA NE BIDUVA....
ClapClapClapClapClapClap
FALA,FALA......
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:58
Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

ЛЕЛЕ НАТЕ ШО ЗБОРОВИ БЕА ОВИЕ .......НЕ ГИ РАЗБИРАМ АЈ ПРЕВЕДИ МИ НА МАКЕДОНСКИ
 
,,МРЧАТ,, И ,,УЗРЕЧИЦА,,???????????????????????

Мрчење кога мрмљаш и додаваш и надаваш се по нешто, наогаш замерки

Узречица збор кој константно го променуваш, како ти твојот еба гоLOLLOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 634635636637638 2229>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.