IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 632633634635636 2229>
Автор
Порака
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:36
НАТАЛИ ТИ НОВА КЕ ДА СИ ИЛИ ?
 
НИЕ МАЖИТЕ НЕ СЕ ЗАПУШТУВАМЕ........
 
ВИЕ НЕ ПРАВИТЕ ТАКВИ СО СТОМАЦИ ДО ЈАЈЦА ЗА ДА НЕ НЕ УКРАДЕ НЕКОЈА ДРУГА ....WinkLOLLOLLOL
Кон врв
kardiolog Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 01.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1076
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kardiolog Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:36

Originally posted by natalija natalija напиша:

Не се дери Маре мори не се црви..

Сакале цврси газиња, цициња мешиња.. и покрај тоа и дечиња?? [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" alt="LOL" />

Сакам да знам зашто вие мажите „ част изузетцима “  кога ќе се ожените се запуштувате???[IMG]smileys/smiley11.gif" align="middle" alt="Dead" />[IMG]smileys/smiley11.gif" align="middle" alt="Dead" />






ЗАТОА ШТО ЖЕНИТЕ СЛАБО НЕ ОДДРЖУВААТ
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:37
Originally posted by kardiolog kardiolog напиша:


Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

ДОКТОРЕ АКО РЕЧАМ НЕШТО ЌЕ ТРЕБА ДА ЗВУЧИ КАКО ФАЛЕЊЕ .
КОНКРЕТНО ИТАЛИЈАНКИТЕ НЕ ЦЕНАТ МНОГУ НАС МАКЕДОНЦИТЕ ....

 

АМА КАКО РИНТАЧИ БРАТ....МИСЛАМ ДЕКА ТИ ТАМУ ДОБРО БИ СЕ СНАШОЛ ........

СЕКОЈА ВТОРА ГО ИЗНЕВЕРУВА СОПРУГОТ[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


Би се снашол брат ама ако не сум Италијанец, иначе гарант јас ќе бидам тој вториот


ти налета ли на некоја втора?????
DOKTORE, NE SE FALI SO TOA...
LICNO MISLAM DEKA E KVALITET DA SE BIDE PRV, A NE VTOR:))))))))))))))
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:37
ДОБРЕ НАЈДЕ БЕ ДИМЕ БЕ........
КАКО СИ МИ ТИ ?
ШТО ИМА НОВО ПО ШИРОК СОКАК?
 
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:37
Докторе што туку се распрашуваш кога и швалерката сакаш да те сака и да ти биде верна..или грешам..??
Да не ми студи мене на нозеве што почнав глупости да трескам ??ConfusedConfusedConfused
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:37
nate, sekoja cest na mojot izuztokBig%20smile..bogami epten si e po proporcii...koga bev bremena(posto bev oooooooogroooomnaaaa) mi bese sram da setam so nego....ke se izgubese pustiot so meneLOLLOL
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:38
Originally posted by natalija natalija напиша:

Докторе што туку се распрашуваш кога и швалерката сакаш да те сака и да ти биде верна..или грешам..??
Да не ми студи мене на нозеве што почнав глупости да трескам ??ConfusedConfusedConfused
 
LOLLOL nemoj nate pak so temperaturiLOLLOL
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:38
ЈАС БРАТ НАЛЕТУВАВ НА СЕКОЈА ........
НЕ САМО ВТОРА ,ТУКУ И СИТЕ ПРВИ И СИТЕ ВТОРИ БЕА МОИ
,,ГАЈБИ ПОЛНИ СО ГРОЗЈЕ ЗА НОСЕЊЕ ,, БРАТ....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:39
Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

НАТАЛИ ТИ НОВА КЕ ДА СИ ИЛИ ?
 
НИЕ МАЖИТЕ НЕ СЕ ЗАПУШТУВАМЕ........
 
ВИЕ НЕ ПРАВИТЕ ТАКВИ СО СТОМАЦИ ДО ЈАЈЦА ЗА ДА НЕ НЕ УКРАДЕ НЕКОЈА ДРУГА ....WinkLOLLOLLOL

Нова сум...неотпакувана LOLLOLLOL

бре бре што кажа, стомаци ние вака така.. не си размислил дека има жени кои што ве сакаат такви какви што сте?? или ви е ова глуп изговор?
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:40
lili, ima edna rabota sto ja sakat mazite.."da bidat vtori"..za razlika od zenite"koi sakat da bidat prvi"..odnite ne sakat obvrski drugite im e bitna obrzanosta....
Кон врв
ДимеБТ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1911
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ДимеБТ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:40
Е ПА УНО ДОЈДИ ПА ВИДИ ШТО ИМА НОВО ПО ШИРОКСОКАК, МОЖЕБИ ЌЕ НАЛЕТАШ НА НЕКОЈА ДОМАШНА ТАЛИЈАНКА
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!
Кон врв
kardiolog Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 01.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1076
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kardiolog Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:40
Лилија

кога реков дека би бил втор, мислев на тоа дека ќе ме изневерува жена ми, затоа што единствен рече дека таму секоја втора жена го изневерува мажот.
не ми беше до фалење туку до жалење
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:41
Originally posted by EDINSTVEN EDINSTVEN напиша:

ЈАС БРАТ НАЛЕТУВАВ НА СЕКОЈА ........
НЕ САМО ВТОРА ,ТУКУ И СИТЕ ПРВИ И СИТЕ ВТОРИ БЕА МОИ
,,ГАЈБИ ПОЛНИ СО ГРОЗЈЕ ЗА НОСЕЊЕ ,, БРАТ....

Дан ту умре циганката или намерно збориш мажињава овде да си каснат од јајцата?:??LOLLOLLOLLOL
Кон врв
EDINSTVEN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDINSTVEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:42
КАКО МОЖЕ ДА НИ БИДЕ ГЛУП ИЗГОВОР ???
ПА ВИЕ РЕДОВНО САКАТЕ ДА СЕ ПОКАЖЕТЕ КАКО ДОБРО ДОМАКИНКИ И ГОТВАЧКИ ПА САМО СПРЕМАТЕ ПО НЕШТОА НИЕ ДОБРИ ДУШИ ДА НЕ ВЕ НАВРЕДИМЕ ДЕКА НЕ Е ВКУСНО МОРАМЕ СЕ ДА ИЗЕДЕМЕ И ТОА СЕ ОДРАЗУВА НА НАС .
 
ЕБА ГОLOLLOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 632633634635636 2229>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.