IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Незаборавна љубов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Незаборавна љубов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 11:37
Браво Дијанче, така треба ClapClapClapEmbarrassedEmbarrassed
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 11:44
 
 KAZI NATE DUSO KOLKU SUM ISKRENALOL SEKOJ IMA NEZABORAVNA LJUBOV SAMO NESAKA JAVNO DA KAZEWink
   DIJANA
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 11:52
И си душо и тоа многу... секој има незаборавна љубов но никој не сака да се соочи или признае, да не би се присетилл
Но, зашто болка, треба да се радуваме што ете колку толку сме излегле поумни од таа врска и поучени идеме понатаму.. Свесни сме дека со еден човек или најголемата љубов не може да се помине цел живот од икс наши умствени причини...
Ретко е тоа.. Незаборавна па самиот збор кажува.. Е да сега сум возрасен и имам деца и внучиња во средно или на факултет имав навистина незаборавна љубов, многу ја/го сакав супер ми беше заедно...и мала насмевка на усните.. Па тоа е прекрасно..
Понекогаш вреди да живееш за ситниците, тие го прават животот толку голем EmbarrassedEmbarrassed
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 23:06
Зашто кога ќе бидеш возрасен и кога ќе имаш деца да се присетуваш?... Може и сега... Еве на пример денес го видов и одма се присетив на се што се случувало тогаш кога го сакав и ми се разубави денот Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Betty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Betty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 14:28
se sto pominalo pokraj nasiod zivot ne se zaborava ...
Vistinskiot prijatel e onoj koj te drzi za raka a ti go dopira srceto
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 22:58
Незаборавна љубов може да има две значења,да не можеме да го заборавиме од голема љубов кон него и да ни буди прекрасни чувства кога ќе го видиме,и да не можеме да го заборавиме од голем презир кон него и кога ке го видиме да ни поминуваат морници низ телото.На какво значење мислиш?
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
Marta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 21:54
Sekako deka postoi takva ljubov,onaa koja ne se zaborava nikogas...Ja imav taa sreka da doziveam takva ljubov,so covek stvarno nevoobicaen i poinakov od drugite...Sekako nikogas nema da go zaboravam pomina navistina dolgo vreme no,ne sum zaboravila...a i nema zosto bidejki so nego doziveav se i dobri i losi momenti,zaedno sme placele i zaedno sme se smeele...taka da mi podaril preubavi momenti i preubavo vreme takada zasekogas ke mi ostane vo srceto i ke se sekavam na nego so ljubov....Heart
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:26
I jas mislam deka ima nesto vo temava . . . Koga procitav nagore svatov kolku bev sreken pred nekoe vreme . . . A sega , iako negiram , se kaam i znam deka nema nazad . . . Znam deka nikogas nema da ja zaboravam . . . Pa duri i raceve mi treperat dodeka pisuvam . . . Embarrassed
STRUGA
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 15:52
немам незаборавна....меморијата за таквите работи ми е селективна. штом завршила, не е за памтење...имало убави моменти, ама горе доле се е заборавено Smile
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 15:20

pa da imam nezaboravna ljubov i uste go sakam no..... ponekogas e glupavo koga ke razmisluvas ako veke toj ima devojka ili zena koja ja saka a ti uste po nego.najdobro e da se potrudis da go zaboravis Wink

ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 18:10
sekoja ljubov mi bila nezaboravnaLOLbarem vo toj moment!Wink
toj sto ke go zemam za maz ke go racunam vo ljubov(nezaboravna)EmbarrassedHeartke go gledam sekoj den i ke nemozam da go zaboravamTongue
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 11:34
Imam,i mislam deka nikogas nema da go zaboravam ,megutoa toa sto go sakam ne mi e dovolna pricina za da bidam so nego
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 11:45
Ja svite gi imam zaboraeno, oti glavata ja koristam za povazni raboti
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 19:07
Секоја љубов е незаборавна
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,376 секунди.