IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте имале секс со.......
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте имале секс со.......

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 10>
Автор
Порака
russia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај russia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2009 во 15:34
So crnkinja sum nemal, ama so azijatka DA.
toa se vazi???pa druga rasa e...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2009 во 16:43
Aman be ...nie ne mozeme so tukasnive belci ,a ne so crnci
sto e ova nova moda ili potraga po "epten dolgo bogastvo"..
pa da vi kazam sekoj treba da si sedi na svojata cerga.....
ili ke bara bela kosula i beli zabi niz zatemnatata soba da ne ja promasi metata i da propadne celta kako velese eden drag prijatel....
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2009 во 10:44

Досега не, ама еден ден ќе пробам некој чоколаден намигнување.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 18:00
Originally posted by that's me that's me напиша:

..........dali ste imale sex so.............crnkinja ili crnec?


ne , a letovo bev opkruzena so crnci

ednostavno ne mozev so crnec , sepak makedonec e the best vo sex задоволство
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 21:48
Originally posted by CST CST напиша:


Originally posted by that's me that's me напиша:

..........dali ste imale sex so.............crnkinja ili crnec?
ne , a letovo bev opkruzena so crnci ednostavno ne mozev so crnec , sepak makedonec e the best vo sex задоволство


мислиш дека е најдобар македонецот ...хммм не би се сложила...има и поголеми мајстори

а што се однесува на прашањето од погоре...да...
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:11
Nekolku meseci imam sekojdnevno seks so crnkinja,i ne e nekoja golema razlika,sum probal i azijatka ama najdobri zeni se Portorikankite a ne se za frlanje i od Dominikanska republika,Peruankite se ista klasa, prosto se stvoreni za seks,znaat da te magepsaat i da te vodat niz seksot ko na prosetka niz rajot,vodenje ljubov za latino zeni e kako nekoj ritual a ne samo navika kako kaj poveceto zeni.Imam probano Iracanki,k*rdistanki i od bejrut,tie se pravi kucki i mnogu sakaat analen seks.Sum probal i edna izraelka,mnogu e bucna kako da ja kole nekoj a ne ebe,za malku ke izgubev rabota zaradi nea.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:15
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

Nekolku meseci imam sekojdnevno seks so crnkinja,i ne e nekoja golema razlika,sum probal i azijatka ama najdobri zeni se Portorikankite a ne se za frlanje i od Dominikanska republika,Peruankite se ista klasa, prosto se stvoreni za seks,znaat da te magepsaat i da te vodat niz seksot ko na prosetka niz rajot,vodenje ljubov za latino zeni e kako nekoj ritual a ne samo navika kako kaj poveceto zeni.Imam probano Iracanki,k*rdistanki i od bejrut,tie se pravi kucki i mnogu sakaat analen seks.Sum probal i edna izraelka,mnogu e bucna kako da ja kole nekoj a ne ebe,za malku ke izgubev rabota zaradi nea.

цел свет си го пробал бе бодети...не мислиш дека азијатките се малку лоши ...некако...хммм...ај незнам како да кажам...страст во сексот или нешто слично...има или???
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:20
Rabotam u edna golema voena baza,tuka ima zeni od cel svet,site imaat dve obavezi,da jadat i da se seksaat.Gi ima kucki koi ne biraat mesto vreme i so kogo samo gledaat da go primat.голема%20насмевкаJas malku biram ne sum bas po tie drolji.
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:27
Godina dena sum rabotel i vo Afrika,i od tamu imam nekoe iskustvoголема%20насмевка
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:27
си пробал со германка?...ако се исти со машкиот пол ќе посакаш да не пробаш уште еднаш... ...или нешто до мене е
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:32
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

си пробал со германка?...ако се исти со машкиот пол ќе посакаш да не пробаш уште еднаш... ...или нешто до мене е
Pa bas germanka imam probano mnogu odamna,vo Hrvatska-mastoto se vika podgora,tuka bese polno so germanski turisti sekoja godina,bosancite koi rabotea ko konobari gi rasturaa i majkite i kerkite,mazite ne se mnogu po seks kako sto znam.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:38
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

Originally posted by CST CST напиша:


Originally posted by that's me that's me напиша:

..........dali ste imale sex so.............crnkinja ili crnec?
ne , a letovo bev opkruzena so crnci ednostavno ne mozev so crnec , sepak makedonec e the best vo sex задоволство


мислиш дека е најдобар македонецот ...хммм не би се сложила...има и поголеми мајстори

а што се однесува на прашањето од погоре...да...




задоволство
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:40
Бодети....па гледај сега...како ќе ти се погоди...ако е некој љубител на секс...ќе протуркаш некако..ама некако не е тоа тоа...а баш за црнецов ме потсети...порано(како помала и позелена) мислев дека било прилично добро...сега знам дека има и подобро

Изменето од ma4kica - 08.Јануари.2010 во 22:41
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 23:00
Vidi vaka ovde kaj se naogam jas ima 15 % zeni ostatok se mazi,pa sekoja zena bilo da e debela grda glupa ili ubava e vo mnogu povolna situacija.Amerite ne biraat mnogu a i obozavaat debeli zeni,retko koja da ne e probala crnec,pa makar i samo od radoznalost,jas poznavam mnogu zeni pretezno latino, koi se opredeleni samo na crnci,koga na sala prasav edna moja prijatelka zosto e toa taka mi kaza nejce da rizikuva si odi na sigurno nesaka da si upropasti vecer so ne provereno.намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,904 секунди.