IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте имале секс со.......
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте имале секс со.......

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
Автор
Порака Обратен редослед
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:11
Nekolku meseci imam sekojdnevno seks so crnkinja,i ne e nekoja golema razlika,sum probal i azijatka ama najdobri zeni se Portorikankite a ne se za frlanje i od Dominikanska republika,Peruankite se ista klasa, prosto se stvoreni za seks,znaat da te magepsaat i da te vodat niz seksot ko na prosetka niz rajot,vodenje ljubov za latino zeni e kako nekoj ritual a ne samo navika kako kaj poveceto zeni.Imam probano Iracanki,k*rdistanki i od bejrut,tie se pravi kucki i mnogu sakaat analen seks.Sum probal i edna izraelka,mnogu e bucna kako da ja kole nekoj a ne ebe,za malku ke izgubev rabota zaradi nea.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 21:48
Originally posted by CST CST напиша:


Originally posted by that's me that's me напиша:

..........dali ste imale sex so.............crnkinja ili crnec?
ne , a letovo bev opkruzena so crnci ednostavno ne mozev so crnec , sepak makedonec e the best vo sex задоволство


мислиш дека е најдобар македонецот ...хммм не би се сложила...има и поголеми мајстори

а што се однесува на прашањето од погоре...да...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 18:00
Originally posted by that's me that's me напиша:

..........dali ste imale sex so.............crnkinja ili crnec?


ne , a letovo bev opkruzena so crnci

ednostavno ne mozev so crnec , sepak makedonec e the best vo sex задоволство
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2009 во 10:44

Досега не, ама еден ден ќе пробам некој чоколаден намигнување.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2009 во 16:43
Aman be ...nie ne mozeme so tukasnive belci ,a ne so crnci
sto e ova nova moda ili potraga po "epten dolgo bogastvo"..
pa da vi kazam sekoj treba da si sedi na svojata cerga.....
ili ke bara bela kosula i beli zabi niz zatemnatata soba da ne ja promasi metata i da propadne celta kako velese eden drag prijatel....
Кон врв
russia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај russia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2009 во 15:34
So crnkinja sum nemal, ama so azijatka DA.
toa se vazi???pa druga rasa e...
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 17:14

Jok ........... болен

Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:39
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

.голема%20насмевка...za proba pari ne zemale..газење%20од%20смеење...газење%20од%20смеење...газење%20од%20смеење
 
..koj znae??? ke vidime..............ako mi pobaraat ke vi pisam.............голема%20насмевка
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:38
.голема%20насмевка...za proba pari ne zemale..газење%20од%20смеење...газење%20од%20смеење...газење%20од%20смеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:32
..............ne be brza....ne deka imam merak........nesto neznam kolku ama????onaka de za proba.............намигнување
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:26
ne se sekiraj,...koga nato ke ti dojde,...ke okusish se,...shto imash merak,..голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 17:03
..............ne sum probala....ama zivotot e pred mene.............moze nekogas ke mi se pruzi sansa..........
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 00:02
Neznam dali e vistina, ama vo Afrika vikaat sto sakas,
zmija da te apne ili crnec da ti go b*pne!!!

Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 21:41
SUM NEMAL
AMA SAKAM MNOGU DA IMAM SO ZGODNA UBAVA CRNKA !
голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.